ONS

Koroniewska i Dowbor sprzedają dom

ONS

Rozstanie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora było dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. Związek, który wydawał się być idealnym, nagle przestał istnieć. Media już od kilku tygodni donoszą o kłopotach pary. Niestety, wszystkie informacje dotyczące Koroniewskiej i Dowbora wydają się być prawdziwe. Smutne wieści potwierdza magazyn "Party", który donosi właśnie, że aktorka i prezenter sprzedają swój dom w Wilanowie.  Koroniewska razem z córeczką zamierza przeprowadzić się na Saską Kępę.

- Stąd jest bliżej do centrum, więc jako samotnej matce będzie jej łatwiej zorganizować sobie pracę i opiekę nad córeczką. W dodatku w okolicy mieszka wielu przyjaciół Asi - zdradziła koleżanka gwiazdy.

Kłopoty w życiu prywatnym, na szczęście, nie wpłynęły na zawodowe życie Joanny Koroniewskiej. Aktorka dostaje coraz więcej propozycji pracy. Byłą partnerkę Dowbora już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w programie "Kocham Cię Polsko!", serialu "Julia" oraz w telewizyjnym show "Matka czy nastolatka", w którym wcieli się w rolę prowadzącej. Słowem, rozstanie jej służy!Więcej informacji o gwiazdach znajdziecie w najnowszym wydaniu "Party". Już w kioskach!

kb

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08