ALLONS_1066391_koroniewska007.JPG
ONS

Koroniewska chwali się swoimi niepowodzeniami?!

ALLONS_1066391_koroniewska007.JPG
ONS

Joanna Koroniewska przez wiele osób kojarzona jest jedynie z roli Małgosi w serialu „M jak miłość”. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ trudno jest znaleźć film, w którym możemy zobaczyć grającą w nim aktorkę. Sama Koroniewska twierdzi, że jeszcze podczas studiów miała możliwość pracy w filmie fabularnym, jednak nic z tego nie wyszło…

- Chodziło o to, że nie miałam ogłady i nie dałabym rady, bo to były bardzo ciężkie zdjęcia. Potem już odpuściłam i nawet tak bardzo o to nie zabiegałam. Poza tym o czym my mówimy. W Polsce kręci się nadal stosunkowo niewiele filmów, w których głównie są role męskie, co i tak zresztą nie ma znaczenia bo i tak najczęściej grają ci sami ludzie- wyznała „Gwiazdom” Koroniewska.

Narzeczona Macieja Dowbora przyznała również, że kilka razy próbowała swoich sił w Stanach. I chociaż, jak sama przyznaje, praca w zagranicznym filmie nie jest tak trudna, jak kiedyś, to po kilku nieudanych próbach a zwłaszcza po urodzeniu dziecka nie zamierza dalej starać się zaistnieć za granicą.

Chcielibyście zobaczyć Koroniewską na wielkim ekranie?

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12