ALLONS_1066391_koroniewska007.JPG
ONS

Koroniewska chwali się swoimi niepowodzeniami?!

ALLONS_1066391_koroniewska007.JPG
ONS

Joanna Koroniewska przez wiele osób kojarzona jest jedynie z roli Małgosi w serialu „M jak miłość”. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ trudno jest znaleźć film, w którym możemy zobaczyć grającą w nim aktorkę. Sama Koroniewska twierdzi, że jeszcze podczas studiów miała możliwość pracy w filmie fabularnym, jednak nic z tego nie wyszło…

- Chodziło o to, że nie miałam ogłady i nie dałabym rady, bo to były bardzo ciężkie zdjęcia. Potem już odpuściłam i nawet tak bardzo o to nie zabiegałam. Poza tym o czym my mówimy. W Polsce kręci się nadal stosunkowo niewiele filmów, w których głównie są role męskie, co i tak zresztą nie ma znaczenia bo i tak najczęściej grają ci sami ludzie- wyznała „Gwiazdom” Koroniewska.

Narzeczona Macieja Dowbora przyznała również, że kilka razy próbowała swoich sił w Stanach. I chociaż, jak sama przyznaje, praca w zagranicznym filmie nie jest tak trudna, jak kiedyś, to po kilku nieudanych próbach a zwłaszcza po urodzeniu dziecka nie zamierza dalej starać się zaistnieć za granicą.

Chcielibyście zobaczyć Koroniewską na wielkim ekranie?

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04