Koronawirus - poradnik

Koronawirus – jak przeżyć pandemię? W tym poradniku znajdziesz tylko potwierdzone informacje! 

Koronawirus - poradnik

Pandemia koronawirusa w Polsce rodzi setki pytań, niektóre wciąż pozostają bez odpowiedzi. W sieci można znaleźć zaś tysiące porad, jak uniknąć zakażenia, co zrobić, by ochronić rodzinę, kiedy skończy się koronawirus. Jak w tym wszystkim się nie pogubić? Jednym ze sposobów jest poradnik "Koronawirus - jak przeżyć pandemię", który można już zamówić przez internet! Publikację autoryzował Główny Inspektorat Sanitarny! Poznajcie szczegóły!

Poradnik "Koronawirus - jak przeżyć pandemię"! Najważniejsze pytania i odpowiedzi w jednym miejscu!

Na stronie hitsalonik.pl za mniej niż 11 zł można kupić e-book z informacjami, które trzeba wiedzieć, by bezpiecznie przetrwać ten czas. Czym jest koronawirus? Jak się przed nim ochronić? Czy maseczki działają? Czy można chodzić na spacery? Jak zachowywać się w sklepie? Jak dbać o seniorów? Jak koronawirus wpływa na ciążę? Czy koronawirus może uszkodzić płód? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań można znaleźć w tym poradniku!

Eksperci o koronawirusie. Gdzie znaleźć rzetelne informacje?

W środku porady i wypowiedzi ekspertów. Profesor Włodzimierz Gut, wirusolog, doradca Głównego Inspektora Sanitarnego, profesor Bolesław Samoliński, alergolog, otolaryngolog, specjalista zdrowia publicznego, doktor habilitowany nauk medycznych Mariusz Gujski, psychiatra, specjalista zdrowia publicznego, doktor nauk farmaceutycznych Leszek Borkowski, doktor nauk medycznych Katarzyna Skórzewska, specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista endokrynologii, doktor habilitowany nauk medycznych Ernest Kuchar, specjalista chorób zakaźnych, pediatra, lekarz sportowy i medycyny podróży, Anna Wesołowska, lekarz stomatolog oraz Iza Czajka, fizjolog żywienia autorka poradników o zdrowym stylu życia to specjaliści, którzy wypowiadają się w e-booku.

Publikację wspiera Główny Inspektorat Sanitarny, a więc jest to sprawdzona i rzetelna wiedza, którą można się dzielić! 

Poradnik znajdziecie tutaj! Serdecznie zachęcamy!

Koronawirus - poradnik

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48