Kornel Morawiecki
East News

Kornel Morawiecki w szpitalu. Polityk jest w ciężkim stanie.

Kornel Morawiecki
East News

Kornel  Morawiecki trafił do szpitala. Na początku roku sam polityk w wywiadzie dla „Super Expressu” przyznał, że walczy z rakiem trzustki. Dodał też, że przez chemioterapię rozpoczęły się problemy z nerkami. Teraz tabloid donosi, że stan Kornela Morawieckiego jest naprawdę ciężki, a polityk przebywa w szpitalu. 

Kornel Morawiecki jest w ciężkim stanie!

Ojciec Mateusza Morawieckiego z chorobą walczy już od kilku miesięcy, ale jeszcze dwa tygodnie temu podczas wywiadu dla se.pl Marszałek Senior mówił o swoich planach dotyczących startu w wyborach i o tym, czym chce się teraz zająć w polityce. Przez ten czas wiele się zmieniło, stan zdrowia Kornela Morawieckiego znacznie się pogorszył i trafił do szpitala w Warszawie. Bliska krewna polityka wyznała "Super Expressowi", że obecnie stan Kornela Morawieckiego jest ciężki:

Niestety od tego czasu jego stan znacznie się pogorszył. Trafił do szpitala, a lekarze jego stan określają jako ciężki. Trzeba dodać, ze jest przytomny i świadomy. Wierzymy, że wyjdzie z tego, że kolejny raz wygra. Wszyscy się modlimy, żeby wrócił do zdrowia - donosi "Super Express".

W styczniu polityk w szpitalu MSWIA w Warszawie przeszedł operację, niedługo po tym jak usłyszał diagnozę -  nowotwór trzustki. W wywiadzie udzielonym potem se.pl Kornel Morawiecki był dobrej myśli:

Na szczęście nie mam raczej przerzutów. (...) Oddaję się w ręce lekarzy specjalistów, którzy są raczej dobrej myśli. Na razie po tej ciężkiej operacji muszę wrócić do jakiegoś stanu używalności. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - mówił w styczniu podczas rozmowy z "Super Expressem". 

Kornel Morawiecki podkreślał w wywiadzie, że nie ma zamiaru się poddać i walczy z chorobą przy wsparciu rodziny. Miejmy nadzieję, że stan zdrowia polityka szybko się poprawi. 

 

Kornel Morawiecki  w szpitalu
East News

Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki
East News

 

Więcej na temat Kornel Morawiecki
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37