Jak się czuje teraz Kora?

 

Co się dzieje z Korą? Jak się dziś czuje? Czy planuje powrót na scenę? Reporterzy programu "Uwaga!" w TVN odwiedzili artystkę w jej domu i zapytali o najbliższe plany i zdrowie. Co zdradziła legenda polskiej sceny muzycznej?

 

Jak się dziś czuje Kora?

 

Kora w 2014 roku opowiedziała o swojej chorobie nowotworowej. Zmagała się z genetycznym rakiem jajników. Coraz rzadziej pojawiała się w mediach, o koncertach i występach nie było mowy... Przeszła kilka chemioterapii, później toczyła walkę o refundację bardzo drogiego leku, który pomagał jej i innym chorym.

 

Ostatnie lata spędzała w pięknym domu na Roztoczu. Tam odpoczywa, żyje w zgodzie z naturą, hoduje alpaki... Jak się dziś czuje?

 

Dobrze, jak bym się czuła tak jak teraz, to mogłabym żyć 1000 lat. Takiego roku nie pamiętam, był cudowny - powiedziała w Uwadze w TVN! 

 

Jak przyznała, jeszcze rok temu było z nią fatalnie:

Byłam bardzo, bardzo słaba. Doprowadziłam się do takiego stanu, wykończenia totalnego, za mało korzystałam ze świata, ze mało korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam, za dużo pracowałam, za mało odpoczywałam, żyłam za mało luksusowo - mówi Kora.

 

Czy planuje wrócić na scenę? Tego nie wie, ale na pewno chciałaby. Wymaga to jednak sporej ilości pracy. Podczas spotkania autorskiego, gdzie promowała swój tomik wierszy „Stoję, czuję się świetnie”, powiedziała fance, że gdyby miała zaśpiewać, zrobiłaby to dla swojego 6-letniego wnuka.

 

Tęsknicie za Korą? My bardzo! 

 

Zobacz: Kora gorzko w “Newsweeku”: “To niszczenie mojego szczęścia na finiszu życia…”

 

Korze życzymy wszystkiego dobrego! 

Jak się czuje teraz Kora?

Kora Jackowska
ONS

Więcej na temat Kora