Kora Jackowska wciąż poddawana jest chemioterapii?
ONS

Kora wciąż walczy o zdrowie: "Przyjmuje specjalnie leki, które mają zapobiec ewentualnym przerzutom"

Kora Jackowska wciąż poddawana jest chemioterapii?
ONS

Kora wciąż walczy o zdrowie. Według doniesień Super Expressu artystka, pomimo wygranej walki z rakiem, przyjmuje doustną chemioterapię. Wszystko po to, aby zapobiec nawrotowi choroby, oraz żeby uniknąć ewentualnych przerzutów. Okazuje się, że na taką terapię Kora musi wydawać sporą sumę pieniędzy.

Kora przyjmuje specjalnie leki, które mają zapobiec ewentualnym przerzutom. Działają jak chemioterapia, ale są dużo łagodniejsze. Niestety, leki te nie są refundowane. Miesięczny koszt to od 7 do 18 tys. zł - zdradził informator SE.

Przypomnijmy, że niepokojące informacje o problemach zdrowotnych Kory pojawiły się w mediach prawie trzy lata temu. Gwiazda długo nie komentowała prasowych doniesień. Jednak po pewnym czasie potwierdziła krążące plotki. W jednym z wywiadów opowiedziała o swojej chorobie.

Lekarz mi powiedział, że to choroba śmiertelna i nieuleczalna. Są różne drogi, jakimi się pacjent dowiaduje. Czy istnieje taka droga, że pacjent może nic nie wiedzieć? Nie wiem. Można sobie nie życzyć wiadomości. Ja sobie życzyłam i one spadły na mnie jak kolejne ciosy. To był trudny moment- mówiła wówczas Kora Jackowska.

Na szczęście Kora wygrała walkę z nowotworem i wróciła do świata show-biznesu.

 

Zobacz także: Kora na spacerze z Ramoną. Wygląda świetnie! ZDJĘCIA.

 

Kora Jackowska wygrała walkę z rakiem, jednak wciąż musi walczyć o zdrowie.

 

Więcej na temat Kora
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36