Party Stories
Kamil Sipowicz zapewnia, że Kora ma się dobrze.
ons.pl
Newsy

Kora przeszła trzecią operację! Jak czuje się gwiazda? Czy wróci do Must Be The Music?

O chorobie Kory mówi się już od kilku miesięcy, ale piosenkarka unikała rozmów na ten temat. Głos w tej sprawie zabrał jej mąż Kamil Sipowicz, który zdradził, że piosenkarka dochodzi do siebie po trzeciej operacji. Jak się czuje?

Obrazy Kory pomogą w zakupie leku dla wokalistki! Co o nich mówi?

Jaki jest stan zdrowia Kory?

Uspokajam wszystkich, Kora teraz czuje się bardzo dobrze. Dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie. Na naszej wsi może się wyciszyć i odreagować wszystkie stresy. Tu odżywa - zapewniał Sipowicz na łamach "Faktu"

Mąż artystki powiedział także, że Kora bardzo chciała wziąć udział w przygotowaniach do 40-lecia istnienia zespołu Maanam, ponieważ pozytywne uczucia związane z początkami kariery, dobrze na nią wpływają:

Mimo gorszego samopoczucia, Kora bardzo chciała uczestniczyć w doborze utworów. Ten piękny jubileusz Maanamu przywołuje w jej sercu ciepłe wspomnienia, co też pozytywnie na nią wpływa. Kora jest wojowniczką, więc po ciężkich momentach szybko się regeneruje i odradza.

Sipowicz zapewnił także, że Kora ma się na tyle dobrze, by wziąć udział w odcinkach na żywo "Must Be The Music". Mąż Kory został również zapytany o to, czy oboje wrócą do Warszawy:

Na czas programu i innych artystycznych planów tak. Ale raczej tylko w charakterze tymczasowym. Warszawa nie jest na razie dla mojej małżonki najlepsza do życia. Kojarzy się jej z chorobą i smutnymi momentami. Ale cóż zrobić, kiedy obowiązki w stolicy wzywają. Oprócz "Must Be The Music” managerka Kory wraz z wytwórnią organizuje szereg imprez związanych z promocją nowej płyty. Będzie też premiera filmu o Maanamie (w grudniu) i być może benefis Kory w Radiowej Trójce. Zapotrzebowanie na jej muzykę jest ogromne, więc teraz musi nabrać sił, by wszystkiemu podołać - powiedział Sipowicz na łamach "Faktu".

Trzymamy kciuki za powrót Kory do zdrowia! Liczymy także na powrót artystki na scenę, a także inne ciekawe projekty z jej udziałem. Ostatnio pojawiły się nawet informacje o planowanym filmie o artystce. To byłby kinowy hit!

 

Kora

Kora o chorobie

 

Kora i Andrzej Sipowicz

 

Kora Jackowska, Kamil Sipowicz
AG. MAZUR

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na planie spotu Must Be The Music
East News
TV-Show
Kora w świetnej formie i nowej fryzurze na nagraniu czołówki Must Be The Music! A inni jurorzy?
Powrót Kory na scenę
ONS
Newsy
Co z powrotem Kory na scenę? Gwiazda miała wyruszyć w trasę koncertową
Sprawę skomentowali jej mąż i agentka

Blisko rok temu walkę z nowotworem stoczyła Kora . Legendarna wokalistka przeżywała ciężkie chwile, ale ostatecznie udało jej się wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Gwiazda po krótkiej przerwie ponownie zasiada w jury "Must Be The Music", a uczestnicy muszą liczyć się z jej bezkompromisowymi opiniami. Taryfy ulgowej nie mają też jej koledzy z programu. Przypomnijmy: Ostra sprzeczka w MBTM. Kora pokłóciła się z Roguckim Kilka tygodni temu spekulowało się, że Kora czuje się już na tyle dobrze, że planuje pełnoprawny powrót na scenę w postaci dużej trasy koncertowej przypadającej na tegoroczną jesień. Tak się jednak nie stało, a niektórzy zaczęli się zastanawiać, czy ma to jakiś związek ze stanem zdrowia gwiazdy. Na szczęście, mamy dobre informacje - mąż Kory zapewnia, że jego żona czuje się świetnie, a widzowie zobaczą ją niebawem w Must Be The Music na scenie.   Owszem, Kora czuje się dobrze, ale nie na tyle, by podjąć się udziału w trasie koncertowej. Na razie fanom będzie musiał wystarczyć jej jeden krótki występ w tym miesiącu, ale na żywo, w programie „Tylko muzyka. Must be the music” - zapowiada Sipowicz w rozmowie z "Twoim Imperium". Sama piosenkarka nie ukrywa, że brakuje jej występów przed tłumem fanów.   Tęsknię za sceną i publicznością - przyznaje w "Show" Kora. Menadżerka Kory zapewnia zaś, że duża trasa koncertowa odbędzie się wiosną przyszłego rok Kora jest coraz silniejsza. Chociaż sylwestra zamierza spędzić w domu z rodziną, to wiosną chcemy ruszyć w wielką trasę koncertową. Mamy bardzo dużo nowych pomysłów - potwierdza menadżerka gwiazdy. Czekacie na powrót Kory? Zobacz: Kora ma dziwną fobię. Jej mąż może przez to cierpieć Kora z suczką w sesji dla magazynu "Viva!":

Kora w golfie
East News
TV-Show
Kora weźmie udział w kolejnej edycji "Must be the music"? My już wiemy!

Tak, to postanowione! Kora podpisała kontakt na udział w 11. edycji programu "Must be the music" ! Artystka ma się coraz lepiej, a jej stan zdrowia pozwala, by wróciła do pracy na planie zdjęciowym! To wspaniała wiadomość dla fanów Kory! Kora wystąpi w 11. edycji "Must be the music" Ostatnie miesiące nie były dla Kory łatwe, ze względu na pogorszenie stanu jej zdrowia. Artystka od dłuższego czasu zmagała się z chorobą nowotworową. Gwiazda przeszła trzecią operację, a następnie udała się na wypoczynek, by zregenerować siły. Wszystko wskazuje na to, że artystka ma się już dobrze, a jej forma pozwala na powrót do pracy: Stan zdrowia i samopoczucie artystki pozwalają jej na udział w kolejnej edycji „Must Be the Music”. Kora czuje się bardzo dobrze, więc możemy się spodziewać czynnego udziału gwiazdy w najnowszej odsłonie programu - powiedziała "Faktowi" Katarzyna Litwin, menadżerka Kory. Cieszymy się z powrotu Kory do zdrowia! I już nie możemy się doczekać kolejnej edycji show!   Kora podpisała kontrakt na udział w kolejnej edycji "Must be the music"    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner