Kamil Sipowicz zapewnia, że Kora ma się dobrze.
ons.pl

Kora przeszła trzecią operację! Jak czuje się gwiazda? Czy wróci do Must Be The Music?

Kamil Sipowicz zapewnia, że Kora ma się dobrze.
ons.pl

O chorobie Kory mówi się już od kilku miesięcy, ale piosenkarka unikała rozmów na ten temat. Głos w tej sprawie zabrał jej mąż Kamil Sipowicz, który zdradził, że piosenkarka dochodzi do siebie po trzeciej operacji. Jak się czuje?

Jaki jest stan zdrowia Kory?

Uspokajam wszystkich, Kora teraz czuje się bardzo dobrze. Dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie. Na naszej wsi może się wyciszyć i odreagować wszystkie stresy. Tu odżywa - zapewniał Sipowicz na łamach "Faktu"

Mąż artystki powiedział także, że Kora bardzo chciała wziąć udział w przygotowaniach do 40-lecia istnienia zespołu Maanam, ponieważ pozytywne uczucia związane z początkami kariery, dobrze na nią wpływają:

Mimo gorszego samopoczucia, Kora bardzo chciała uczestniczyć w doborze utworów. Ten piękny jubileusz Maanamu przywołuje w jej sercu ciepłe wspomnienia, co też pozytywnie na nią wpływa. Kora jest wojowniczką, więc po ciężkich momentach szybko się regeneruje i odradza.

Sipowicz zapewnił także, że Kora ma się na tyle dobrze, by wziąć udział w odcinkach na żywo "Must Be The Music". Mąż Kory został również zapytany o to, czy oboje wrócą do Warszawy:

Na czas programu i innych artystycznych planów tak. Ale raczej tylko w charakterze tymczasowym. Warszawa nie jest na razie dla mojej małżonki najlepsza do życia. Kojarzy się jej z chorobą i smutnymi momentami. Ale cóż zrobić, kiedy obowiązki w stolicy wzywają. Oprócz "Must Be The Music” managerka Kory wraz z wytwórnią organizuje szereg imprez związanych z promocją nowej płyty. Będzie też premiera filmu o Maanamie (w grudniu) i być może benefis Kory w Radiowej Trójce. Zapotrzebowanie na jej muzykę jest ogromne, więc teraz musi nabrać sił, by wszystkiemu podołać - powiedział Sipowicz na łamach "Faktu".

Trzymamy kciuki za powrót Kory do zdrowia! Liczymy także na powrót artystki na scenę, a także inne ciekawe projekty z jej udziałem. Ostatnio pojawiły się nawet informacje o planowanym filmie o artystce. To byłby kinowy hit!

 

Kora

Kora o chorobie

 

Kora i Andrzej Sipowicz

 

Kora Jackowska, Kamil Sipowicz
AG. MAZUR

 

 

 

Więcej na temat Kora Kamil Sipowicz
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26