Kora Jackowska, Krzysztof Gojdź
ONS

Kora zachwala lekarza gwiazd - doktora Krzysztofa Gojdzia! "To wizjoner"

Kora Jackowska, Krzysztof Gojdź
ONS

Kora poleca doktora Krzysztofa Gojdzia! Nie jest tajemnicą, że artystka korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Zdradziła za co ceni popularnego lekarza gwiazd, specjalisty od medycyny estetycznej.

Kora korzysta z usług doktora Gojdzia

Już jakiś czas temu doktor Krzysztof Gojdź zdradził, jak dba o wygląd Kory. Po chorobie i leczeniu, twarz Kory potrzebowała głębokiej regeneracji. Gwiazda stosowała m.in. zabieg mezoterapii, poprawiający odżywienie i jędrność skóry. Kora uważa, że doktor Gojdź to prawdziwy wizjoner. I zachwala jego książkę:

Jak świat światem każdy chce być piękniejszy i młodszy. "Zatrzymać czas" - to książka kompetentna, dowcipna, kolorowa tak jak autor. Dr Krzysztof Gojdź w magiczny sposób oswaja kobiety jak również mężczyzn z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. To wizjoner który przekonuje że nie trzeba ukrywać naszych dążeń do piękna. Jeśli oddasz się w ręce doktora Gojdzia to na efekty nie będziesz długo czekać - napisała na swoim Facebooku artystka.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki i Kora na wspólnym zdjęciu sprzed 23 lat! Kora wygląda jak Monica z „Przyjaciół”?

 

Jak świat światem każdy chce być piękniejszy i młodszy. Zatrzymać czas - to książka kompetentna , dowcipna, kolorowa tak...

Posted by KORA on 13 stycznia 2016

Kora dba o swój wygląd w gabinecie doktora Krzysztofa Gojdzia


Kora o chorobie

 

Doktor Krzysztof Gojdź to ulubiony chirurg plastyczny gwiazd

Krzysztof Gojdź na Wyborach Miss Polski 2015
ONS

Więcej na temat Kora Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36