Kora Jackowska, Krzysztof Gojdź
ONS

Kora zachwala lekarza gwiazd - doktora Krzysztofa Gojdzia! "To wizjoner"

Kora Jackowska, Krzysztof Gojdź
ONS

Kora poleca doktora Krzysztofa Gojdzia! Nie jest tajemnicą, że artystka korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Zdradziła za co ceni popularnego lekarza gwiazd, specjalisty od medycyny estetycznej.

Kora korzysta z usług doktora Gojdzia

Już jakiś czas temu doktor Krzysztof Gojdź zdradził, jak dba o wygląd Kory. Po chorobie i leczeniu, twarz Kory potrzebowała głębokiej regeneracji. Gwiazda stosowała m.in. zabieg mezoterapii, poprawiający odżywienie i jędrność skóry. Kora uważa, że doktor Gojdź to prawdziwy wizjoner. I zachwala jego książkę:

Jak świat światem każdy chce być piękniejszy i młodszy. "Zatrzymać czas" - to książka kompetentna, dowcipna, kolorowa tak jak autor. Dr Krzysztof Gojdź w magiczny sposób oswaja kobiety jak również mężczyzn z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. To wizjoner który przekonuje że nie trzeba ukrywać naszych dążeń do piękna. Jeśli oddasz się w ręce doktora Gojdzia to na efekty nie będziesz długo czekać - napisała na swoim Facebooku artystka.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki i Kora na wspólnym zdjęciu sprzed 23 lat! Kora wygląda jak Monica z „Przyjaciół”?

 

Jak świat światem każdy chce być piękniejszy i młodszy. Zatrzymać czas - to książka kompetentna , dowcipna, kolorowa tak...

Posted by KORA on 13 stycznia 2016

Kora dba o swój wygląd w gabinecie doktora Krzysztofa Gojdzia


Kora o chorobie

 

Doktor Krzysztof Gojdź to ulubiony chirurg plastyczny gwiazd

Krzysztof Gojdź na Wyborach Miss Polski 2015
ONS

Więcej na temat Kora Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49