Tatiana Okupnik zatańczyła ze złamanym żebrem
ONS
Newsy

Tatiana Okupnik ma poważną kontuzję. Pomimo bólu zatańczyła w Tańcu z Gwiazdami

Na parkiecie nie zabrakło łez

Podczas wczorajszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" jak zwykle nie zabrakło wielkich emocji. Niestety z tanecznym show Polsatu pożegnały się aż dwie pary. Swój ostatni taniec wykonali Ada Fijał i Grzegorz Łapanowski. Zobacz: Grzegorz Łapanowski i Ada Fijał odpadli z TzG. Kto okazał się najlepszy?

Okazuje się również, że ostatni odcinek TzG był wielkim wyzwaniem dla Tatiany Okupnik. Piosenkarka razem z Tomaszem Barańskim zatańczyła walc wiedeński, który wzruszył Iwonę Pavlović. Jurorka nie mogła ukryć łez po wystąpieniu pary. Wielkie emocje udzieliły się także samej Tatianie, która jak się okazało zatańczyła pomimo złamanego żebra.

- Tatiana nie chciała żebym zabierał głos w tej sprawie, ale ja dziękuję, że w ogóle dzisiaj tu jest, bo tańczy ze złamanym żebrem. Przepraszam musiałem to powiedzieć- zdradził Tomasz Barański.


Swoją sytuację skomentowała również Okupnik, która porównała się do sportsmenki Justyny Kowalczyk.

- Justyna Kowalczyk biegła ze złamaną stopą, to Okupnik może pośmigać w tańcu- żartowała przez łzy gwiazda.


Para zdobyła 38 pkt. za swój taniec. Podobał walc wiedeński w wykonaniu Tatiany Okupnik?

Zobacz na Polki.pl: Tatiana Okupnik z krótkimi włosami
   

Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
To był gorący odcinek

Za nami kolejny odcinek " Tańca z Gwiazdami ". Dziś wszyscy fani show czekali nie tylko na występy swoich ulubionych gwiazd, ale i występ Grzegorza Hyżego. Wszystko przez Agnieszkę Popielewicz, która również pojawiła się w show. Przypomnijmy: Hyży i Popielewicz razem w "TzG". To będzie najciekawszy odcinek tej edycji? Dzisiejszy odcinek został poświęcony życiu zawodowym i prywatnym wszystkich partnerów tańczących gwiazd. Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Tatiana Okupnik i Tomasza Barański, którzy zachwycili swoim jive'm. Tak wyglądała punktacja po wszystkich odcinkach: Tatiana Okupnik i Tomasz Barański - 39 pkt. Julia Pogrebińska i Rafał Maserak - 38 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno - 34 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska - 33 pkt. Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 30 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko - 28 pkt Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa - 27 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment - 26 pkt. Kamila Szczawińska i Robert Kochanek - 25 pkt. Z programem pożegnała się zaś Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Tuż po wynikach, wszystkie pary zostały podzielone na dwie grupy, które zostały wybrane przez dwie najlepsze pary wieczoru, aby w przyszłym tygodniu zatańczyć grupowo. Grupa Tatiany Okupnik (najlepsza w dzisiejszym odcinku): Ewa Kasprzyk i Jan Kliment Krzysztof Wieszczek  i Agnieszka Kaczorowska Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko Grupa Julii Pogrebińskiej (druga w dzisiejszym odcinku): Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno Ada Fijał i Krzysztof Hulboj Kto podobał się wam najbardziej? Zobacz: Tatiana Okupnik wyszła za mąż w tajemnicy Gwiazdy w TzG:

Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Łukasz Garlicki odpadł z Tańca z Gwiazdami. Kto okazał się najlepszy?
Jesteśmy coraz bliżej finału

Za nami kolejny odcinek programu " Taniec z Gwiazdami ". Po dwóch tygodniach przerwy gwiazdy znowu zatańczyły w wielkim show Polsatu. Tym razem uczestnicy zabrali widzów w podróż dookoła świata tańcząc m.in. walc, tango, salsę czy sambę. Wielką niespodzianką okazał się występ Stefano Terrazzino, który zaśpiewał podczas tańca Sylwii Juszczak z Kamilem Kuroczko . Zobacz: Kamila Szczawińska odpadła z Tańca z Gwiazdami Po raz pierwszy w tej edycji gwiazdy zatańczyły tańce grupowe. Pierwsza drużyna zaprezentowała Karkowiaka, za który dostała 38 pkt. Właśnie tyle punktów zostało doliczone do ocen za indywidualne występy gwiazd. Druga drużyna zaprezentowała się w tańcu góralskim, za który zdobyli 37 pkt. Najwięcej punktów od jury zdobyła Ada Fijał i Krzysztof Hulboj , a  tak prezentowały się wyniki po wszystkich występach: Ada Fijał i Krzysztof Hulboj- 76 pkt. Tatiana Okupnik i Tomasz Barański- 73 pkt. Sylwia Juszczak i Kamil Kuroczko- 72 pkt Julia Pogrebińska i Rafał Maserak- 70 pkt. Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno- 70 pkt. Ewa Kasprzyk i Jan Kliment- 68 pkt. Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawlewa- 66 pkt. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska- 63 pkt. Niestety z programem pożegnali się   Łukasz Garlicki i Magda Soszyńska Michno W zakończonym właśnie odcinku TZG widzowie mieli możliwość zamiany partnerów i tancerzy. Oto lista par, które zatańczą już za tydzień: Ada Fijał i Jan Kliment Grzegorz Łapanowski i Agnieszka Kaczorowska Krzysztof Wieszczek i Walerija Żuralewa Tatiana Okupnik i Rafał Maserak Julia Pogrebińska i Tomasz Barański Sylwia Juszczak i Krzysztof Hulboj Ewa Kasprzyk i Kamil Kuroczko Kto waszym zdaniem był dzisiaj najlepszy?   Gwiazdy "TzG" w piątym odcinku tanecznego show:

Sukces Tatiany Okupnik w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS
Newsy
Okupnik po pierwszym odcinku "TzG" przeszła do historii. Powtórzyła sukces Wyszkoni i Sienkiewicz
To duży sukces

Za nami pierwszy odcinek kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" . Uczestnicy przez kilka miesięcy ciężko pracowali na swój sukces w odcinku na żywo, a dobrym przykładem na to jest Grzegorz Łapanowski . Zobacz: Tak Łapanowski trenował do "TzG" Wczoraj niewątpliwie prym na parkiecie wiodła Tatiana Okupnik . Wokalistka wraz z Tomaszem Barańskim zatańczyła zmysłową rumbę, którą zachwycili się jurorzy. W sumie artystka otrzymała w pierwszym odcinku 39 punktów, a wynik ten przeszedł do historii. Do tej pory udało się to tylko Ani Wyszkoni i Agnieszce Sienkiewicz, która od początku była faworytką w poprzednim sezonie. Teraz wszyscy czekają na kolejne efekty treningów Okupnik, bo na parkiecie jest bardzo seksowna i kusząca, dlatego jest na co popatrzeć. Kibicujecie jej? Zobacz:  Wielkie emocje w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". Tak prezentowały się wszystkie pary   Wszystkie pary w pierwszym odcinku "TzG":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner