Oliwia i Maciek w programie "Love Island"
Instagram

Kontrowersje w 30. odcinku "Love Island". "Albo wrócisz z płaczem, albo z żoną"!

Oliwia i Maciek w programie "Love Island"
Instagram

Finał pierwszej edycji "Love Island" już w niedzielę 13.10.2019. W finale znalazły się trzy pary: Marietta i Franek, Sylwia i Mikołaj oraz Oliwia i Maciek. Na ulubioną parę można głosować do soboty do 22:00. Po pożegnaniach i randkach, które widzowie mieli okazję zobaczyć w ostatnim odcinku, teraz przyszedł czas na rywalizację. Zobaczcie, co działo się w 30. odcinku "Wyspy miłości"...

Rodzice odwiedzili uczestników "Love Island"!

Tym razem ku wielkiemu zaskoczeniu uczestników "Wyspy miłości" z krótką wizytą pojawili się ich rodzice. Najpierw w willi zjawiła się mama Maćka i podpytała go o dalsze plany. W końcu mężczyzna zdecydował się wyznać, że Oliwia to już oficjalnie jego dziewczyna i jest mu z nią dobrze. Jednak zarówno jego mama, jak i mama Oliwii pouczyły go, że jest dla partnerki za szorstki i nie podobało im się jego ostatnie zachowanie, kiedy przez niego płakała. 

Oliwia podczas rozmowy z mamą Maćka wyznała, że najbardziej ją urzekł tym, co mówił o swojej babci. Teraz wie, że ma dobre serce, ale trudny charakter. Spotkanie z rodzicami trwało bardzo krótko, ale widać, że dla Oliwii i Maćka to była miła i zarazem wzruszająca niespodzianka. Po spotkaniu Maciek od pozostałych uczestników usłyszał mnóstwo komplementów pod adresem swojej mamy. Sylwia stwierdziła nawet, że chętnie wybrałaby się z nią na imprezę, a Maciek wyznał wtedy, że jego koledzy zawsze podrywali jego mamę.

Do Sylwii przyleciał przyjaciel, ale było jej przykro, że zabrakło mamy. Podekscytowana dziewczyna  chętnie rozmawiała z tatą i bratem Mikołaja, a nawet poprosiła o instrukcję obsługi. Mężczyzna faktycznie udzielił jej żartobliwie kilku zabawnych porad. 

Ogromnie poruszony wizytą obojga rodziców był Franek i wyznał, że kiedy ich zobaczył serce zaczęło mu szybciej bić. Mama oczywiście zapytała o Mariettę, i przyznał, że wszystko jest fajnie. Na co jego tata odparł:

Albo wrócisz z płaczem, albo z żoną - powiedział żartobliwie jego tata.

Mama Franka przyznała przed kamerami, że jej syn bardzo dużo przeżył już jako młody chłopak. W wieku 19 lat dowiedział się, że ma nowotwór. Na szczęście udało mu się wygrać z chorobą. 

Im bliżej finału "Love Island" tym goręcej!

Po wizycie rodziców Oliwia i Maciek otrzymali wiadomość, że przed nimi niezapomniana randka. Para pływała na morzu katamaranem. Podczas tego spotkania byli tylko we dwoje i ten fakt sprzyjał szczerej rozmowie. Kiedy Oliwia przyznała się, że jest zakochana mężczyzna wyznał, że on dopiero uczy się rozmawiać o uczuciach:

Dla mnie ten program to taka terapia. Ja dopiero uczę się rozmawiać o uczuciach. - wyznał Maciek.

Oliwia zapytała, czy jak wyjdą na zewnątrz dalej będzie takim zazdrośnikiem. Jej partner nie krył, że w taki sposób okazuje uczucia. Wtedy przyznała, że to prymitywne i mocno dała mu do zrozumienia, że jej się nie podoba takie zachowanie. Maciek spokojnie przyjął to do wiadomości. Po powrocie oboje przyznali, że spędzili świetnie czas. To jednak nie koniec niespodzianek!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oliwia i Maciek na randce postanowili omówić swoją przyszłość! 💘 Wierzycie w ich związek po programie?

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Uczestnicy "Love Island" poruszają trudne tematy!

Na koniec 30. odcinka "Love Island" na uczestników czekało trudne zadanie. Mieli odpowiedzieć na emocjonalne pytania i dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. Franek otrzymał pytanie: kiedy wzruszył się ostatnio? Mężczyzna wyznał, że płakał jak dziecko, oglądając "Króla Lwa". Podał też kilka innych przykładów i tym samym zdradził, że jest bardzo wrażliwym mężczyzną. Z kolei Oliwia otrzymała pytanie dotyczące jej dzieciństwa i ze łzami w oczach powiedziała, że jej mama dała sobie radę, ale ona do tej pory odczuwa brak ojca. Sylwia miała wymienić, co podoba jej się w Mikołaju. Bez wahania wymieniła:

Podoba mi się jak na mnie patrzysz, jak całujesz. - wyznała z uśmiechem Sylwia. 

Już w niedzielę wielki finał? Jak sądzicie, kto zdobył największą sympatię wśród widzów?

 

 

Marietta i Franek w programie "Love Island"

Marietta i Franek w programie
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36