BTL_Emsella
East News

Kim Kardashian, Victoria Beckham i Kate Middleton – co je łączy?

BTL_Emsella
East News

Kim Kardashian, Victoria Beckham i Kate Middleton na pierwszy rzut oka wydają się być z gwiazdami z totalnie różnej bajki. Łączy je jednak to, że każda jest mamą małej gromadki dzieci! Zarówno Kim i Kate mogą pochwalić się trójką dzieciaków, a Victoria aż czterema pociechami. Bycie mamą daje mnóstwo szczęścia i spełnienia, ale ma też swoje wady. Skutki ciąży i porodu mogą dać się we znaki każdej kobiecie, nawet największym gwiazdom. Szczególnie, jeśli rodziła więcej niż raz w swoim życiu! Jak poród wpływa na organizm kobiety i jak można sobie skutecznie poradzić z jego konsekwencjami?  

Problem z nietrzymaniem moczu 

Dla kobiecego ciała ciąża i poród są ogromnym wysiłkiem fizycznym. W trakcie ciąży mięśnie dna miednicy rozciągają się, a dodatkowym obciążeniem jest dla nich poród naturalny, zwłaszcza gdy waga noworodka przekracza 4 kg. Brak intensywnego treningu mięśni w trakcie ciąży i po porodzie sprawia, że u nawet młodych kobiet pojawia się problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Nietrzymanie moczu ma negatywne konsekwencje dla psychiki kobiety, jej zdrowia oraz komfortu życia. Mięśnie dna miednicy odpowiadają za prawidłowe położenie narządów miednicy mniejszej oraz działanie układów: moczowego, pokarmowego i płciowego. Kobiety cierpiące na ten problem obawiają się, że uszkodzenie lub rozciągnięcie mięśni dna miednicy jest nieodwracalne lub wymaga poważnego zabiegu operacyjnego lub krępującego zabiegu dopochwowego. Właśnie dlatego powstało urządzenie o nazwie BTL Emsella™! Wystarczy kilka sesji terapeutycznych, by wzmocnić mięśnie oraz przywrócić kobiecie kontrolę nad ich pracą. Siłownia dla mięśni dna miednicy odbywa się w ubraniu, nie wymaga żadnych specjalnych działań, a jedynie spędzenia pół godziny w specjalnym fotelu treningowym. Pełna seria 6 zabiegów wyraźnie zmniejsza problem nietrzymania moczu, a wzorzec motoryczny, wypracowany zaledwie w 3 tygodnie sprawia, że kobieta jest w stanie samodzielnie ćwiczyć mięśnie dna miednicy. Nie musi już niczego się krępować, rezygnować z życia czy mieć kompleksy!

emsella_BTL
Mat. prasowe

 

Udane życie seksualne po porodzie

Poród może również wpłynąć negatywnie na kobiece narządy rodne – rozciągnięcie i suchość pochwy oraz mniej estetyczny wygląd krocza. Mimo, że jest to normalna i naturalna konsekwencja urodzenia dziecka, dla wielu kobiet wiążą się ze zmniejszeniem poczucia pewności siebie oraz zadowolenia z życia seksualnego. Czy można pozbyć się problemu w szybki i nieinwazyjny sposób? Można! Firma BTL wprowadziła przełomową innowację, zabieg Ultra Femme 360™. To najszybsza procedura nieinwazyjnego leczenia miejsc intymnych za pomocą radiofrekwencji. 8-minutowy lifting pochwy poprawia zdrowie i zwiększa satysfakcję seksualną kobiet – bez bólu i rekonwalescencji. Zabieg ujędrnia także zewnętrzne narządy płciowe kobiet, co poprawia funkcjonowanie i wygląd miejsc intymnych. Niweluje nieprzyjemne konsekwencje wiotkości pochwy oraz zewnętrznych narządów płciowych, takie jak: wysiłkowe nietrzymanie moczu, podatność na infekcje, suchość i otarcia. Daje to ogólne korzyści: poprawia samopoczucie, zwiększa pewność siebie kobiet oraz wpływa na szczęście w związkach. Metoda BTL Ultra Femme 360™ jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ zajmuje niewiele czasu, jest nieinwazyjna, a przez to nie wyłącza z normalnego życia i nie wymaga wzięcia urlopu z pracy. Co najważniejsze, skuteczność terapii  BTL Ultra Femme 360™, potwierdzają badania kliniczne i opracowania naukowe.

BTL_Exilis Ultra
Mat. prasowe

 

Materiał powstał we współpracy z firmą BTL

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29