Konrad Gaca nie żyje
Instagram
1/5
Instagram

 

Nie żyje Konrad Gaca, dietetyk, sportowiec i przyjaciel wielu gwiazd. To właśnie on stał za sukcesem ich sylwetek. Iwona Pavlović, Dominika Gwit, Danuta Błażejczyk - to tylko niektóre gwiazdy, którym ten znany trener i dietetyk pomógł w metamorfozie! Prywatnie mężczyzna wiódł spokojne, rodzinne życie. Konrad Gaca od niemal 8 lat był szczęśliwym mężem Patrycji, którą poznał, gdy ta była jeszcze nastolatką. W 2011 roku na świat przyszła ich ukochana córeczka, Emilka. Jak Konrad Gaca poznał swoją żonę? Czym zajmuje się Patrycja? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Za wcześnie Konradzie odszedłeś..." Żona Michała Wiśniewskiego żegna Konrada Gacę

2/5
Instagram

 

Konrad Gaca poznał swoją żonę, gdy ta była jeszcze nastolatką i uczyła się w jednym z lubelskich liceów. Patrycja trafiła pod jego skrzydła, ponieważ marzyła o zgrabnej sylwetce, a przede wszystkim chciała zadbać o swoje zdrowie. Para zaczęła się do siebie zbliżać, a ich relacja zmieniła się w coś poważniejszego. Jak zdradziła nam licealna koleżanka Patrycji, dziewczyna zaprosiła nawet Konrada na swoją studniówkę. Choć niektórzy mogli być zdziwieni, ponieważ parę dzieliło aż 13 lat różnicy, oni zupełnie się tym nie przejmowali. W 2010 roku Konrad Gaca i Patrycja stanęli na ślubnym kobiercu. Dziewczyna miała wtedy zaledwie 21 lat, ale już wtedy wiedziała, że przystojny dietetyk jest całym jej świat!

Rok później para przywitała na świecie swoją córeczkę, Emilkę. Niestety, jeszcze w czasie ciąży lekarze stwierdzili u dziecka poważną wadę genetyczną. 

 

- Emilka była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie. Na początku szaleliśmy z żoną ze szczęścia, zwariowałem na punkcie tego maleństwa. Chciałem chronić córkę, uczyć ją, pokazać jej świat. Niestety ze zdrowiem naszego maleństwa nie było najlepiej, lekarze podejrzewali wadę genetyczną – miała nie widzieć i nie słyszeć. I to było tak naprawdę wszystko, co wiedzieliśmy, nikt nie potrafił postawić jednoznacznej diagnozy. Specjaliści rozkładali ręce, a my – ja i żona – byliśmy zdruzgotani i przerażeni. Żaden rodzic nie jest przygotowany na wiadomość o chorobie swojego dziecka - mówił Gaca w jednym z wywiadów dla slysze.inz.waw.pl o córce.

 

Jak to doświadczenie zmieniło ich życie? Zobaczcie kolejny slajd!

3/5
Instagram

 

Konrad i Patrycja nie zamierzali się poddawać. Od samego początku rozpoczęli walkę o zdrowie Emilki i o poprawę komfortu jej życia. Operacje, żmudna rehabilitacja - dziewczynka miała zapewnioną najlepszą opiekę. Konrad Gaca, zainspirowany tym doświadczeniem, postanowił nieść pomoc również innym dzieciom. Dietetyk założył fundację "Dlaczego?", której działalność wsparły takie gwiazdy, jak choćby Mikołaj Roznerski, Wojciech Szczęsny czy też Antoni Królikowski.

4/5
Instagram

 

Trudne doświadczenia jeszcze bardziej zbliżyły do siebie Patrycję oraz Konrada. Gaca chętnie chwalił się ich szczęściem na Instagramie. Szczególnie wzruszył nas wpis, jaki poświęcił swojej żonie z okazji ich 7. rocznicy ślubu, która przypadła na 12 czerwca 2017 roku.

 

- Moja kochana żono!❤️ Dziś mija 7 lat naszego małżeństwa. Cudownych chwil, wspaniałych zdarzeń, wielu wspólnych niezapomnianych emocji! Ten czas to wspaniała przygoda, którą od 6 lat przeżywamy we trójkę z Emi! 😉 Życzę Ci, żeby kolejne lata były dla Ciebie dalszą zaczarowaną przygodą i żeby Twój mąż nigdy Ci się nie znudził 😜❤️ A ze swojej strony obiecuję się o to postarać 😘😘😘 - napisał Konrad Gaca pod ich wspólnym zdjęciem. 

 

Zobacz także: Nic nie zapowiadało tej tragedii! Konrad Gaca jeszcze kilka dni temu pokazał nowe zdjęcie na Instagramie i pozdrawiał fanów!

5/5
Konrad Gaca nie żyje

 

Konrad Gaca zmarł 16 sierpnia w swoim domu w Zemborzycach Tereszyńskich pod Lublinem. Nad ranem jego ciała znalazła żona dietetyka. Policja wykluczyła udział osób trzecich. Wstępna sekcja zwłok wyjaśniła poniekąd przyczyny śmierci Konrada Gacy.

 

- Lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych - tłumaczyła Agnieszka Kępka, rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej, w rozmowie z serwisem Fakt24. 

 

Wspólnik Konrada Gacy zdradził, że być może jego przyjaciel zmarł na skutek ataku serca.

 

- Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć - powiedział Marcin Gogłoza w rozmowie z Wp.pl.

 

Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek 21 sierpnia o godzinie 15 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie. Rodzinie oraz bliskim składamy szczere kondolencje! 

Więcej na temat Konrad Gaca