Konkurs! Wygraj bilety na The 3 Tenors lub Viva Italia! Jak to zrobić? To proste!
Materiały prasowe
Newsy

Konkurs! Wygraj bilety na The 3 Tenors lub Viva Italia! Jak to zrobić? To proste!

Konkurs! Wygraj bilety na The 3 Tenors lub Viva Italia! Jak to zrobić? To proste!

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na jedno z dwóch niesamowitych widowisk muzycznych – The 3 Tenors lub Viva Italia! Napisz jaka jest twoja ulubiona włoska piosenka? Swoją odpowiedź wyślij na adres konkurs@party.pl Nie zapomnij dopisać miasta, w którym chcesz pójść na koncert (Kraków, Warszawa, Katowice lub Gdynia). Laureatów powiadomimy o wygranej dzień przed każdym koncertem.

"Rolnik szuka żony": Elżbieta oskarżała Marka, że "szukał lokum". Teraz żałuje swoich słów!

Koncert „The 3 Tenors” 

Wspólnie z muzykami włoskiej opery kameralnej („Maestosa Opera da Camera di Roma”), tenorzy - Adriano Gentili, Pierluigi Paulucci, Antonio Cantate, przeniosą publiczność w świat najsłynniejszych włoskich melodii. Program wypełnią bowiem znane i uwielbiane przez publiczność arie operowe z takich oper jak „Tosca”, „Traviata, „Rigletto” czy „Turandot”, niepowtarzalne i ujmujące za serce pieśni neapolitańskie: „O sole mio”, „Mamma”, „Torna a surriento” i wreszcie pełne emocji ludowe melodie włoskiej muzyki filmowej. Nie zabraknie również wykonania „Czterech pór roku” wybitnego włoskiego kompozytora Antonio Vivaldiego.A wszystko to w otoczeniu wyjątkowych wizualizacji multimedialnych.

VIVA ITALIA! – WŁOSKIE WIDOWISKO MUZYCZNE

Żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej.


Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert, który przeniesienie widzów do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki. Oczy widzów przyciągać będą natomiast żywiołowi tancerze i nowoczesne wizualizacje.


Regulamin konkursu znajdziesz na www.regulaminy.edipresse.pl

 

The 3 Tenors lub Viva Italia
Materiały prasowe

Koncert sylwestrowy z Natalią Kukulską i Anią Rusowicz
ONS
Newsy
Znamy plan pierwszego koncertu sylwestrowego. Nie zabraknie popularnych gwiazd
Kogo zobaczymy na scenie?

Koncerty podczas Sylwestra zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz widzów, dla których dobra muzyka bądź odpoczynek przed telewizorem jest najlepszym sposobem świętowania ostatniego dnia w roku. Stacje telewizyjne biją się zaś o największe gwiazdy. W poprzednim roku publiczność mogła się bawić m.in. z Dodą w Katowicach czy Edytą Górniak i Justyną Steczkowską we Wrocławiu. Przypomnijmy:  Mamy sylwestrowe show Dody. Seks i ogień na scenie W tym roku pierwsze plany sylwestrowe zaprezentował Poznań. Na rynku odbędzie się Sylwester Miejski pod hasłem "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", podczas którego będziemy mogli usłyszeć największe przeboje Anny Jantar . Na imprezie nie może zabraknąć oczywiście córki artystki, Natalii Kukulskiej , która będzie największą gwiazdą show: Koncert sylwestrowy dedykowany mojej mamie to niezwykle miła inicjatywa organizatorów i jej rodzinnego miasta. Poznań to skarbiec talentów. Cieszę się, że w repertuarze Anny Jantar zabrzmią ciekawe głosy tych bardziej i mniej znanych poznanianek, a młodzi twórcy zaprezentują swoje wersje jej utworów - czytamy na stronie artystki Na scenie zobaczymy m.in. :  Halinę Frąckowiak, Anię Rusowicz, Kasię Rościńska, Hannę Banaszak czy siostry Dagmarę i Martynę Melosik. Zobacz:  Steczkowska śpiewa przebój Madonny. Hit czy kit? Edyta Górniak na Sylwestrze we Wrocławiu: 

Edyta Górniak
ONS
TV-Show
Sopot Top of the Top Festival to sukces czy klapa? Są wyniki oglądalności! Będzie powtórka za rok?
Sopot Top of the Top Festival to sukces czy klapa? Są wyniki oglądalności! Będzie powtórka za rok?

Są już znane wyniki oglądalności Sopot Top of the Top Festiwal! W piątek, sobotę i niedzielę (18-20 sierpnia) na sopockiej scenie wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny, wśród nich m.in. Edyta Górniak, Michał Szpak, Kayah, Kasia Kowalska, Anna Wyszkoni, Andrzej Piaseczny i wiele innych. Pierwszy dzień festiwalu upłynął pod hasłem "#ilove" i był poświęcony piosenkom miłosnym. Drugiego dnia publiczność bawiła się przy muzyce tanecznej, której przyświecała idea "#idance". Trzeci dzień poświęcony była kabaretom. Piątkowy i sobotni koncert transmitowała telewizja TVN. Czy reaktywowany pod dwóch latach Sopot Top of the Top Festiwal przyciągnął przed telewizory liczną widownię? Okazuje się, że tak! Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, średnia oglądalność koncertów wyniosła 1,64 mln widzów.    Zobacz też:  Zachwycająca Anna Wyszkoni w pięknej kreacji na Sopot Top of the Top Festival! Co za nogi!   Sopot Top of the Top Festival 2018 - odbędzie się? Czy dobre wyniki oglądalności  Sopot Top of the Top Festiwal przełożą się na kontynuację imprezy za rok? Wiele na to wskazuje. Dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak , nie ukrywa, że jest zadowolony z wyników.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności. To znak, że widzowie są wciąż zainteresowani wydarzeniami muzycznymi. Rozważamy powrót TVN do Sopotu także w przyszłym roku - powiedział Miszczak w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. My już nie możemy się doczekać!   Polecamy:  Edyta Górniak wyjdzie za mąż?! Znamy szczegóły!   Na Sopot Top of the Top Festival wystąpiło wiele gwiazd. Wśród nich Edyta Górniak.   Czy w przyszłym roku znów zobaczymy artystów na sopockiej scenie? Wiele na to wskazuje!

Oglądalność Top Trendy 2014
ONS/AKPA
Newsy
Kolejny sukces Polsatu. Top Trendy 2014 z ogromną oglądalnością
Który koncert cieszył się największą popularnością?

Za nami wielkie emocje związane z festiwalem Top Trendy 2014 . W ciągu tylko trzech dni, na jednej scenie w Operze Leśnej pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a także debiutanci, przed którymi drzwi do wielkiej kariery dopiero się otwierają. Nie mogło także zabraknąć kabaretów i występów zaproszonych gwiazd. Pojawienie się niektórych z nich, było wielką niespodzianką dla widzów w Sopocie, jak również tych przed telewizorami.  Przypomnijmy: Wielki powrót Włodarczyk na scenę. Rozpaliła publiczność Stacja Polsat w miniony weekend po raz kolejny udowodniła, że jest liderem tej wiosny. Z oficjalnych danych dotyczących oglądalności wynika, że podczas trzech festiwalowych dni przed telewizorami bawiło się łącznie ponad 10,7 miliona widzów, zapewniając stacji pozycję lidera we wszystkich grupach wiekowych.  Średnia widownia tegorocznej edycji Sopot TOPtrendy Festiwal była o blisko 400 tys. widzów większa niż w ubiegłym roku.  Jubileusze Urszuli i Agnieszki Chylińskiej przyciągnęły przed telewizory średnio 2 mln widzów, koncert "Największe Przeboje Roku" cieszył się jeszcze większą popularnością, gromadząc o 600 tysięcy widzów więcej. TOPowych artystów oglądało średnio ponad 3 mln widzów. Mniejszym zainteresowaniem cieszył się emitowany w sobotę koncert Trendy - tutaj widownia wynosiła średnio 1,8 mln widzów. Prawdopodobnie późna pora emisji przyczyniła się do takiego wyniku, bowiem drugi dzień obejrzało średnio 2,225 mln osób. Trzeci dzień, czyli Kabareton okazał się absolutnym hitem festiwalu. Ponad 4 godziny najlepszych skeczy oglądało średnio 3 mln 321 tys. widzów. Oglądaliście Top Trendy 2014 w domu czy na żywo? Zobacz: Top Trendy 2014 od kulis. Te zdjęcia tylko u nas   Trzeci dzień Top Trendy 2014:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner