Solo Soprani
Materiały prasowe

KONKURS. Wybierz zapach dla siebie - wygraj wodę toaletową oraz firmową koszulkę od Solo Soprani

Solo Soprani
Materiały prasowe

Trzy nowe zapachy od Solo Soprani to idealny wybór na wiosnę i lato. Mamy dla Was konkurs, w którym możesz wygrać zestaw składający się z jednego flakonu wody toaletowej o pojemności 100 ml i firmowej koszulki. Sprawdź, co musisz zrobić, aby go wygrać.

 

LOVE, DREAM i SMILE. Marka Solo Soprani wierzy, że każda z nas zasługuje na zapach, który idealnie będzie oddawał jej charakter. Właśnie dlatego marka stworzyła linię zapachów, wśród których każda z nas znajdzie coś dla siebie.

 

Jesteś romantyczką, marzycielką czy optymistką? 

 

Solo Soprani DREAM to rozbudzające wyobraźnię połączenie delikatnie pikantnych kwiatów i bursztynowo-drzewnych nut, romantyczne Solo Soprani LOVE to kwintesencja kobiecości pachnąca bukietem białych kwiatów, a Solo Soprani SMILE to zaproszenie do radosnych chwil, które nęci świeżym koktajlem cytrusów i owoców.

 

Zapachy dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann.

 

Nadal nie jesteś pewna, który będzie dla Ciebie idealny? Zrób nasz PSYCHOTEST i przekonaj się, który zapach Solo Soprani do Ciebie pasuje.

 

 

KONKURS

 

 

Wybierz zapach dla siebie, opowiedz nam o swojej pasji i powalcz o nagrodę! Mamy dla Was 9 zestawów składających się z jednego z zapachów Solo Soprani (woda toaletowa o pojemności 100 ml) oraz firmowej koszulki. 

 

 

Z Waszych odpowiedzi konkursowych wybraliśmy te najlepsze. Zestawy od Solo Soprani otrzymują:

 

  • Justyna T., Gdynia
  • Daria M., Węgrzyce
  • Aneta D., Łowicz
  • Danuta M., Kraków
  • Monika Ch., Warszawa
  • Monika H., Głogów
  • Elżbieta S., Białystok
  • Christa K., Warszawa

 

Gratulujemy!

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do zabawy w kolejnych konkursach, które już niedługo pojawią się na Party.pl.

Więcej na temat perfumy
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08