Mateusz Zalewski o oświadczeniu Górniak
Instagram

TYLKO U NAS! Edyta Górniak już nie wróci do Mateusza Zalewskiego! Wiemy, dlaczego para się rozstała!

Mateusz Zalewski o oświadczeniu Górniak
Instagram

 

To już pewne. Edyta Górniak i jej młodszy o 10 lat partner Mateusz Zalewski się rozstali. Jak czytamy w nowym "Fleszu", związek pary rozpadł się definitywnie!

Jeszcze pod koniec października na koncercie w Łodzi wokalistka opowiadała o tym, że będzie teraz częstszym gościem w tym mieście, bo zakochała się w pochodzącym stąd mężczyźnie. Wiadomo było, że ma na myśli Mateusza Zalewskiego. Nawet kiedy artystka przyznała, że straciła dziecko, jej fani wciąż wierzyli, że młody rajdowiec będzie tym jedynym, z którym Edyta na nowo założy rodzinę i urodzi wymarzone, drugie dziecko.

Zobacz: Mateusz Zalewski odpowiedział na oświadczenie Edyty Górniak w sprawie ich rozstania!

 

Jednak w listopadzie, tuż przed urodzinami gwiazdy, para niespodziewanie się rozstała. Edyta Górniak nawet wydała w tej sprawie oświadczenie. Napisała, że była zmuszona zakończyć związek z Zalewskim, ale pozostaje życzliwa i jemu, i jego bliskim. Co się naprawdę stało?

Przeczytaj: Edyta Górniak będzie gwiazdą nowej edycji show "Agent. Gwiazdy"!

 

Ich związek od jakiegoś czasu przechodził poważny kryzys. Mateusz był zazdrosny, a sytuację pogarszał fakt, że Edyta miała dla niego mniej czasu, bo była zajęta przygotowaniami do trasy koncertowej po Polsce – zdradziła "Fleszowi" osoba z otoczenia gwiazdy.

 

Czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

O żadnym powrocie nie ma mowy! Edyta ma złamane serce, ale wierzy, że jeszcze kiedyś się zakocha. Na duchu podtrzymują ją spotkania z fanami podczas koncertów – dodaje nasz informator.

 

Edyta Górniak rozstała się w listopadzie z Mateuszem Zalewskim.

Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

Artystka leczy złamane serce.

Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303"
Akpa

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33