Doda na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"
Mat. prasowe

Koniec zdjęć na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Doda zamieściła wzruszający wpis: "Widziałam, jak rodzą się nowe miłości"

Doda na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"
Mat. prasowe

Praca na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" właśnie dobiega końca! Z wpisu Dody, który pojawił się na Instagramie wynika, że 29. września padnie ostatni klaps. Z tego też względu producentka filmu zamieściła zdjęcia i wzruszający wpis, w którym podsumowała kilka miesięcy pracy. Wspomniała nawet, że na planie narodziły się... nowe miłości. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Seksowna Doda na ulicach Warszawy! Teraz naprawdę widać, jak bardzo jest wysportowana! 

Koniec zdjęć na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Doda zamieściła wzruszający wpis: "Widziałam, jak rodzą się nowe miłości"

Ostatnie miesiące były dla Dody bardzo intensywne. Oczywiście miało to związek z pracą na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" - jak wiadomo wokalistka i jej mąż są odpowiedzialni za jego produkcję. Na początku 2021 roku będziemy mogli zobaczyć efekty pracy całej ekipy, bo właśnie na styczeń zaplanowana jest premiera filmu. Fani już teraz z niecierpliwością czekają na ten moment i chyba śmiało można przyznać, że będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat! 

Na Instagramie Dody właśnie pojawił się wpis, w którym producentka poinformowała, że dziś, 29. września, padnie ostatni klaps na planie filmu. Cała ekipa bardzo się z sobą zżyła i przeżyła mnóstwo fantastycznych chwil. Z tego też względu Doda postanowiła uczcić ten moment na Instagramie, wrzucając kilka zdjęć i pisząc kilka ciepłych słów. 

Przed nami ostatni dzień zdjęciowy🎬💔 chyba najtrudniejszy ale i też najsmutniejszy bo żegnam się nie tylko z ekipą filmową, która zmieniła moje życie ale też ze wspaniałymi ludźmi którzy wnieśli dużo wartościowych rzeczy do niego - zaczęła Doda.

Ponadto producentka filmu "Dziewczyny z Dubaju" przyznała, że na planie narodziły się nowe przyjaźnie i... miłości! 

Widziałam jak rodzą się podczas planu piękne przyjaźnie ,nowe miłości ,a z pewnością wiele znajomości zawartych podczas pracy nad filmem zostaną do końca życia i to jest piękne🤝 Wspieraliśmy się w dobrych i w złych chwilach, każdy na każdego mógł liczyć. Dlatego ten film to efekt pracy wszystkich. Naprawdę ich polubiłam... a rzadko to mówię♒️ 💜 - czytamy we wpisie Dody. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy już nie mogą doczekać się premiery filmu, jak również są pod wrażeniem zaangażowania, jakie ekipa włożyła w jego stworzenie. 

- We wszystko angażujesz się na 100%. Cieszę się ze już niedługo będę mogła zobaczyć film w który włożyłaś kawał swojego serducha! Fajnie ze trafiłaś na ambitnych ludzi z którymi mogło powstać coś prawdziwego. To musi zakończyć się sukcesem 😊 🥳

- Ciekawa jestem tych nowych miłości, bo przyjaźnie to nawet widać było 😍

- Czekamy na film. Gorąca zima przed nami 💕

- Już czekam na film 👏będzie okazja wybrać się do kina🤗😻

- Z niecierpliwością czekam na to dzieło, które jest Waszym dzieckiem!! - piszą fani. 

A Wy, macie w planach wybrać się na film "Dziewczyny z Dubaju"? Widząc, ile serca włożyła ekipa pracująca na planie produkcji, nie mamy wątpliwości, że będzie to prawdziwy hit. Zobaczcie zdjęcia z ostatniego dnia planu zdjęciowego! 

Doda
Instagram

Zmęczeni, ale szczęśliwi! Gratulujemy całej ekipie i czekamy na premierę! 

Doda
Instagram

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08