Jeden z dziesięciu
East News

Koniec kultowego teleturnieju, jego gwiazda zostaje bez pracy! 

Jeden z dziesięciu
East News

Kolejny popularny program znika z anteny TVP! Powodem jest epidemia koronawirusa i obowiązujące obostrzenia, które uniemożliwiają realizowanie programu! Uczestnicy nie mogą pojawić się w studio, a w końcu na tym polega formuła „Jeden z dziesięciu”.

Co dalej z programem? Czy po przerwie spowodowanej koronawirusem powróci na antenę?

Flesz ewydanie

 "Jeden z dziesięciu" znika z TVP2!

Wiosenna ramówka wszystkich stacji wygląda zupełnie inaczej niż zapowiadano jeszcze miesiąc temu, a wszystko przez epidemię koronawirusa. Jak informuje press.pl w kwietniu przestaną być emitowane nowe odcinki teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Ostatni odcinek zobaczymy 14 kwietnia! Na szczęście fani programu nie będą mieli powodu do zmartwień, bo na antenie TVP2 zobaczymy powtórki „Jeden z dziesięciu”. Wygląda na to, że Tadeusz Sznuk będzie miał przerwę w pracy!

Co z innymi teleturniejami w TVP?

To nie jedyna zmiana w ramówce TVP. Wstrzymano emisję „Korony królów”, „Dance dance dance” i innych programów. Podobna sytuacja najprawdopodobniej będzie miała też miejsce w przypadku innych teleturniejów, w których do studia byli zapraszani uczestnicy, jak „Jaka to melodia” czy „Koło fortuny”.

Tadeusz Sznuk

 

 

Więcej na temat Jeden z dziesięciu
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48