ONS

Marta Grycan już od jakiegoś czasu jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Zdjęcia bizneswoman coraz częściej pojawiają się na łamach kolorowych pism, a jej obecność na salonach komentują wszyscy. Jedni są nią zachwyceni, inni nie potrafią zrozumieć fenomenu właścicielki słodkiego imperium.

O popularności Marty Grycan z pewnością mogły świadczyć jej poradniki kulinarne "Kuchnia na szpilkach. Szkoła gotowania z Martą Grycan", które czytelnicy mogli kupić wraz z magazynem "Party". Gwiazda przedstawiała w nich swoje przepisy na smaczne i szybkie dania. Zobacz ostatni: Tak Marta Grycan gotuje po francusku

Po czterech numerach kulinarną pałeczkę od Marty Grycan przejmuje Monika Mrozowska-Szaciłło, która razem z mężem będzie prezentować pomysły na kulinarny sukces. Widzowie pokochali Monikę za jej rolę w serialu "Rodzina zastępcza" a ostatnio gwiazda coraz częściej pojawia się również w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie z mężem gotuje wegetariańskie dania. Poza tym Monika i Maciej mają na swoim koncie kilka książek kulinarnych, więc okażą się chyba godnymi następcami.

Będziecie tęsknić za poradnikami Marty Grycan?

kb

Więcej na temat Marta Grycan