Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu "Pan T."
East News

Joann Brodzik i Paweł Wilczak wrócili do siebie?! Aktor podjął "pierwszy krok, by ocalić rodzinę"! O co chodzi?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu "Pan T."
East News

Przez dłuższy czas Joanna Brodzik i Paweł Wilczak byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Jednak już od ponad dwóch lat jest głośno o kryzysie w ich związku, a para konsekwentnie nie pokazywała się publicznie razem aż do grudnia 2019 roku, kiedy na premierze filmu „Pan T.” u boku Pawła Wilczaka pojawiła się Joanna Brodzik.

Wcześniej na premierze filmu "Kler" w 2018 roku aktor pojawił się z tajemniczą blondynką, a niedawno było głośno o jego zdjęciach z Marią Sobosińską, po tym jak paparazzi je ujawnili. Wtedy wydawało się, że już wszystko przesądzone i związek Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka należy do przeszłości. Okazuje się jednak, że para nadal jest razem, o czy poinformował "Dobry Tydzień"! 

Koniec kryzysu w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka!?

Para aktorka poznała się na planie serialu "Kasia i Tomek", a oficjalnie swój związek potwierdzili w 2004 roku. Mają dwóch synów: Jana i Franciszka, którzy urodzili się cztery lata później. Po tym, jak media obiegła informacja o kryzysie pary pojawiły się doniesienia, że wspólnie chcą walczyć o związek dla dobra dzieci

Wygląda na to, że jednak to się udało i para jest razem! Jak donosi  „Dobry Tydzień” Paweł Wilczak zdał sobie sprawę, że chce być z rodziną i zakończył znajomość z młodą aktorką:

Paweł widział, ile przysporzył jej cierpienia. Dotarło do niego, że przez egoistyczny poryw serca położył na szali całe ich wspólne życie. Szybko zakończył znajomość – to był pierwszy krok, by ocalić rodzinę – informuje „Dobry Tydzień”.

Według ustaleń dużą rolę w pokonaniu kryzysu w związku pary odegrała terapia. Mamy nadzieję, że teraz częściej będą pojawiali się razem!

Zobacz takżeHistoria miłości Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Pamiętacie początki ich związku?

Jakiś czas temu aktor był widywany z 26-letnią aktorką, Marią Sobocińską.

Paweł Wilczak w Gdyni
East News

 

 

Więcej na temat Joanna Brodzik Paweł Wilczak
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51