Konflikt Patrycji Mikuły i Natalii Siwiec
ONS

Siwiec do przyjaciółki: Dopadnie ją karma! Mamy odpowiedź Mikuły

Konflikt Patrycji Mikuły i Natalii Siwiec
ONS

Sporo zamieszania wzbudza ostatnio Patrycja Mikuła, którą polscy widzowie mogli poznać w reality-show Natalii Siwiec "Enjoy The View". Modelka przyjechała do Polski na kilka miesięcy, ale na koncie ma sporo sukcesów na rynku amerykańskim. Zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych. Przypomnijmy: Przyjaciółka Siwiec była dziewczyną popularnego gwiazdora Hollywood!

Po zakończeniu zdjęć do programu szybko okazało się, że po przyjaźni obu pań nie ma już śladu. Mikuła o taki stan rzeczy obwiniała Siwiec i sugerowała, że ta "próbowała ją wykorzystać". Atmosfera zrobiła się gęsta, a Natalia konsekwentnie odmawiała komentarzy na ten temat. W końcu jednak się przełamała i odniosła się do zarzutów eks-koleżanki.
 

W programie jest pokazane to, co jest pokazane. Konflikt zaczął się dopiero po show. Ja nie chcę się na ten temat wypowiadać, to jest dla mnie jedna wielka masakra. W życiu kilka rzeczy jest pewnych, śmierć, podatki. Jest jeszcze jednak pewna rzecz, że karma dopadnie każdego - wyznała w rozmowie z www.lifestyle.newseria.pl


Taki komentarz nie przypadł do gustu Patrycji. W rozmowie z AfterParty.pl modelka wypomina Siwiec, że ta przecież związała się ze swoim mężem, gdy ten miał partnerkę i dziecko.
 

Jaka karma dopadnie ciebie Natalio? Nie rozwala się związków i nie buduje się nic nowego na czyimś nieszczęściu. Sama tego doświadczyłaś, prawda?... Nie mam sobie nic do zarzucenia. Wycofałam się z programu w trakcie nagrywania, ponieważ zobaczyłam twoje prawdziwe oblicze. Nie jesteś aniołem, jakiego zgrywasz. Więc jeżeli tak wierzysz w KARMĘ, to na twoim miejscu zmieniłabym troszkę styl życia - broni się w rozmowie z nami Mikuła.


Myślicie, że dojdzie do jeszcze większych przepychanek słownych?

Zobacz: "Siwiec nie liczy się z nikim. Zrobi wszystko dla kariery"Patrycja Mikuła na salonach:

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47