Wpadnij na koncert ROAN, baw się i pomóż!

16.11.2012 w Klubie Mechanik wystąpi Zespół ROAN. Od sześciu lat zespół odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale i w... Chinach. Aktualnie grupa przygotowuje się do siódmej trasy koncertowej, i wydania w tym kraju płyty. Zespół zagrał również ponad 1000 koncertów w USA, Holandii, Francji, Włoszech, był gościem niemieckiego Open Air w Wacken, ale nie zapomina o swoich polskich fanach. W 2009 roku z przebojem „Podnieś głowę” zakwalifikował się do konkursu "Polski Hit Lata" Sopot Hit Festival, a rok później z utworem „Letni udar” zaprezentował się podczas Bydgoszcz Hit Festival.

Muzycy angażują się również w działalność społeczną. Jako pierwsi w 1992 roku wzięli udział w I Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2009 roku zagrali 14 koncertów w ramach akcji charytatywnej „Narkotyki na Śmietniki”, obecnie honorowo wspierają Kampanię MUSIC FOR LIFE.
W październiku br. odbyła się premiera najnowszego singla pt.: "Zanim minie czas".

Strona Zespołu ROAN: www.roanband.pl
Fan Page: www.facebook.com/RoanBand


Panowie zagrają koncert w Klubie Mechanik już 16 listopada! Wstęp: 19.30. Start: 20.30. Bilety: 15 pln/20 pln  w sprzedaży w Klubie Mechanik (ul. Narbutta 87), kasie Klubu Stodoła (ul. Batorego 10) i w bileterii TicketClub (ul. Bracka 25). Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na kampanię Music For Life. Serwis AfterParty.pl objął patronat nad koncertem.
 

Więcej na temat Patronat AfterParty.pl koncert
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05