W letnim lookbooku HOUSE postanowił zaprezentować najnowszą kolekcję w nietypowy sposób. Znalazły się w nim zdjęcia autorstwa Yulki Wilam, młodziutkiej artystki, nazywanej często objawieniem polskiej fotografii, z którą HOUSE współpracuje już po raz kolejny.

Reklama

W letniej kolekcji HOUSE dominują typowo wakacyjne kolory i fasony, zainspirowane tropikami, kalifornijskimi plażami i stylem surferskim. Znajdziemy w niej przede wszystkim szorty, topy i nieodzowne latem bikini. A jako że lato to sezon muzycznych festiwali, w kolekcji znalazły się również luźne i jednocześnie supermodne, typowo „festiwalowe” zestawienia z dodatkiem denimu, wzorów etnicznych i motywu nieśmiertelnej amerykańskiej flagi.

Reklama

W lookbookowej odsłonie, której produkcją zajęła się agencja AFPHOTO, jej fotografie zostały idealnie dopełnione unikalną, geometryczną, neonowo-transparentną scenografią projektu Elwiry Rutkowskiej. Całość, przepuszczona przez ciepły, słoneczny filtr, stworzyła ulotny, letni klimat eksplodujący soczystymi kolorami, który jest idealnym tłem dla odważnych, wakacyjnych stylizacji HOUSE.

Zajrzyjcie do naszej letniej galerii zdjęć:

Reklama
Reklama
Reklama