Magdalena Żuk
Instagram/Facebook

Koleżanki Magdaleny Żuk relacjonują wydarzenia z Egiptu: "Razem piły wino, potem Magda się odsunęła..."

Magdalena Żuk
Instagram/Facebook

Pojawiają się nowe fakty o śmierci Magdaleny Żuk. Sprawą zagadkowej śmierci żyje cała Polska, a w mediach codziennie pojawiają się nowe doniesienia na temat. Głos w sprawie zabrały koleżanki Magdaleny Żuk, które zdecydowały się na rozmowę z dziennikarzami "Newsweeka". Ich słowa rzucą nowe światło na sprawę?

 

Zobacz też: Ciało Magdaleny Żuk jest już w Polsce. Zbigniew Ziobro mówi o szczegółach śledztwa

 

Zobacz także: Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne? Siostra dziewczyny potwierdziła plotki! Co zdradziła?

 

Więcej: WSZYSTKIE SCENARIUSZE ŚMIERCI Magdaleny Żuk. Które można odrzucić?

 

Koleżanki o Magdalenie Żuk

 

Magdalena Żuk postanowiła sprawić niespodziankę swojemu chłopakowi Marcusowi i zabrać go na wakacje do Egiptu. Niestety okazało się, że mężczyzna nie ma ważnego paszportu. Para stara się załatwić Marcusowi paszport, jednak nie udaje się. Nikt nie chce również odkupić od nich wycieczki. W końcu Magda postanawia polecieć do Egiptu sama. Mimo próśb swoich bliskich, dziewczyna jest zdeterminowana, by odbyć podróż.

Prosiłyśmy, żeby nie leciała, ale mówiła, że musi odpocząć. W tygodniu pracowała we Wrocławiu, a w weekendy do nocy przyjmowała klientki w Zgorzelcu. Chciała się od tego oderwać - powiedziały koleżanki Magdaleny Żuk w wywiadzie dla "Newsweeka".

Kobieta na miejscu szuka sobie towarzystwa. Koleżanki relacjonują, że miała plan, by zapoznać się z jakimś starszym małżeństwem i spędzać czas z nimi. To się nie udaje. Poznaje inną Polkę, która też spędza urlop w Egipcie sama. Próbują się zaprzyjaźnić.

Pierwszego dnia trzymały się razem, piły nawet wino przy hotelowym basenie, ale później, gdy Magda zaczęła się dziwnie zachowywać, tamta się od niej odsunęła - zdradziły koleżanki Żuk.

 

Magdalena Żuk zmarła w Egipcie 30 kwietnia w wyniku obrażeń, jakich doznała po wyskoczeniu z okna tamtejszego szpitala. Ciało kobiety jest już w Polsce. Dziś zostanie przeprowadzona druga, po tej, która już miała miejsce w Egipcie, sekcja zwłok Polki. Wyniki badać poznamy za 2-3 tygodnie. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze. 

 

Polecamy: Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne? Siostra dziewczyny potwierdziła plotki! Co zdradziła?

 

Koleżanki Magdaleny Żuk prosiły, by Magda sama nie leciała do Egiptu.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

 

Zagadkową śmiercią 26-latki żyje cała Polska.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55