Beyonce w letniej kampanii H&M

Rajska Beyonce w kampanii H&M

Beyonce w letniej kampanii H&M

Kolaboracje gwiazd muzyki ze światem mody stały się już codziennością. Popularne wokalistki z wielką chęcią współpracują z popularnymi sieciówkami tworząc kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem i biorąc udział w kampaniach reklamowych. Fashionistki na całym świecie mogły już chodzić w rzeczach zaprojektowanych przez Madonnę, Lanę Del Rey, Rihannę, a już niedługo w ich szafach z pewnością znajdą się ubrania od Beyonce.

Amerykańska wokalistka została bowiem twarzą letniej kolekcji H&M. Już w maju na wieszakach zawiśnie kolekcja "Beyonce as Mrs. Carter in H&M". Ubrania mają nawiązywać do najnowszego albumu gwiazdy oraz trasy koncertowej, w ramach której Beyonce odwiedzi również Polskę.

W linii Beyonce znajdą się m.in.: kostiumy kąpielowe, stroje plażowe, zwiewne letnie sukienki, krótkie szorty podkreślające pośladki, a także mnóstwo akcesoriów i dodatków. Wszystko utrzymane w stylu glamour z rajskimi akcentami. W sieci można już znaleźć pierwsze zdjęcie z kampanii reklamowej. Piosenkarka wygrzewa się na leżaku w zmysłowej pozie, na jednej z plaż Bahama. Wybierzecie się na zakupy?

Beyonce w letniej kampanii H&M

Beyonce i Jay-Z na ulicach Nowego Jorku:

Więcej na temat H&M Beyonce
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48