Małgorzata Kożuchowska w Opolu
ONS

Kożuchowska wystawiła się na Allegro. Wszystko w szczytnym celu

Małgorzata Kożuchowska w Opolu
ONS

Gwiazdy lubią angażować się w akcje charytatywne by wspierać potrzebujących. Najczęściej biorą udział w kampaniach poświęconym dzieciom. Jedną z takich gwiazd jest Małgorzata Kożuchowska, która niedawno została mamą.  Zobacz: Celebrytki wspierają akcję charytatywną dla najmłodszych

Aktualnie aktorka zaangażowała się w projekt Kolacja Marzeń organizowany przez Fundację Mam Marzenie. Dochód z tej ogólnopolskiej aukcji przeznaczony będzie na cele charytatywne. A o co chodzi? Na Allegro można wylicytować kolację z jedną z 21 gwiazd, w tym właśnie z aktorką.

W akcji biorą udział ludzie ze świata show-biznesu - muzycy, dziennikarze, aktory. I to właśnie świeżo upieczona mama jest pierwszą osobą "do wylicytowania":

Kochani! Zapraszamy do wydarzenia "Kolacja Marzeń". Od dziś - do 2 listopada prezentować tam będziemy gwiazdy, które zgodziły się wesprzeć naszą akcję. Jak zdradziliśmy wczoraj... nie mogło być inaczej. Teraz każdy będzie miał szansę zjeść kolację z Ambasador Fundacji Mam Marzenie - Małgorzatą Kożuchowską. 


Kolację z ulubioną aktorką Polaków można licytować od 30 listopada do 14 grudnia, a licytujący płaci tylko i wyłącznie za aukcję. Według wstępnych założeń wszystkie kolacje mają się odbyć do 31 marca.

Piękny gest.

Zobacz: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie
 
 

Małgorzata Kożuchowska w kampanii popularnej marki:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04