Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum

Będzie "Kogel Mogel 3"! Ilona Łepkowska zdradza SZCZEGÓŁY filmu! Kto zagra?

Kogel Mogel 3
ONS/EastNews/Archiwum

Ilona Łepkowska pisze scenariusz do filmu "Kogel Mogel"! Autorka scenariusza do wielkiego hitu sprzed blisko 30 lat zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już pracuje nad kolejną, trzecią, częścią filmu o Katarzynie Solskiej - młodej dziewczynie ze wsi, która marzy o życiu w mieście. O tym, że "Kogel Mogel" będzie kontynuowany media informowały już kilka miesięcy temu. Wtedy właśnie Ilona Łepkowska potwierdziła, że w filmie z pewnością nie zabraknie głównej bohaterki w którą wciela się Grażyna Błęcka-Kolska. Teraz scenarzystka w rozmowie z Super Expressem przyznaje, że w trzeciej części filmu z pewnością pojawi się również Ewa Kasprzyk. 

 

Kto zagra w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"?

Ilona Łepkowska w rozmowie z tabloidem zdradziła, co będziemy mogli zobaczyć w trzeciej części filmu i kogo z obsady dwóch pierwszych odsłon "Kogla Mogla" zobaczymy na ekranie. 

Bez Ewy Kasprzyk i Grażyny Błęckiej-Kolskiej na pewno nie może być "Kogla-mogla"! Akcja będzie się działa w dzisiejszej Polsce. Oczywiście, nie wszystkie postaci się pojawią, bo niektórzy aktorzy już nie żyją. Ale ci, którzy żyją, mogą być choćby postaciami drugoplanowymi. Minęło już 30 lat, a więc pojawią się ich dzieci. "Galimatias", czyli druga część, kończył się tym, że Kasia mówi, że jest w ciąży. To są więc rzeczy, które nasuwają się same, prawda? Trzeba więc pokazać też młodsze pokolenie - Ilona Łepkowska zdradza w SE. 

Z kolei w programie "24 godziny" w NOWEJ TV Ilona Łepkowska przyznała, że praca nad scenariuszem "Kogla Mogla" nie jest łatwa. Scenarzystka nie ukrywa, że praca przy trzeciej części jest dla niej wielkim wyzwaniem.

Bardzo ciężko mi się pisze. Sukces poprzednich dwóch części leży mi na ramionach. Sukces ciąży jak diabli. Oczekiwania są niesamowite. Tyle powiedzonek z tego filmu weszło do codziennego obiegu, tyle żartów. A za każdym razem, gdy te filmy są powtarzane w jakiejkolwiek telewizji, zawsze gromadzą bardzo dużą widownię - powiedziała Ilona Łepkowska. 

Obejrzycie trzecią część filmu "Kogel Mogel"? My jesteśmy pewni, że to będzie wielki hit!

 

Zobacz także: Kogel-mogel – słodki smak dzieciństwa

 

Ilona Łepkowska pracuje nad scenariuszem.

Ilona Łepkowska na gali z okazji 25-lecia Super Expressu

 

W filmie nie zabraknie Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Ewy Kasprzyk.

Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy Kogel Mogel? Piotruś z Kogel Mogel dorosły
filmweb.pl

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08