Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews

Sylwia Sz., która oskarżyła Jarosława Bieniuka o brutalny gwałt, właśnie udzieliła kolejnego wywiadu, gdzie wyznała, że boi się o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Wszystko z powodu jej wcześniejszych słów. Kilkanaście dni temu 29-latka w rozmowie z "Faktem" wyznała, że po zgłoszeniu gwałtu na policję jej życie runęło i została bez środków do życia. Słowa Sylwii odbiły się szerokim echem i szybko przyszły ich konsekwencje. Jakie? 

Przeczytajcie, co Sylwia Sz. powiedziała dziennikowi.

1/4
Jarosław Bieniuk
Eastnews

Przypomnijmy, w połowie kwietnia Sylwia Sz. oskarżyła Jarosława Bieniuka o brutalny gwałt, do którego miało dojść w jednym z pokoi hotelowych w Trójmieście. Były partner Anny Przybylskiej sam zgłosił się na policję, został zatrzymany na ponad dobę, po czym wyszedł na wolność za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. złotych. Ojciec trójki dzieci nie przyznał się do winy i poprosił media o używanie jego pełnego nazwiska. Bieniuk usłyszał wyłącznie zarzuty udzielania narkotyków. Natomiast sprawa brutalnego gwałtu wciąż się toczy. 

Zobacz także: "Oskarżenia wpływają na kondycję psychiczną moich dzieci"! Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w sprawie zatrzymania! 

 

2/4
Jarosław Bieniuk na finale WOŚP
East News

Oskarżająca Bieniuka, Sylwia Sz., udzieliła głośnego wywiadu "Faktowi", w którym zaprzeczyła, że jest prostytutką i dokładnie opowiedziała, co wydarzyło się w pokoju hotelowym w Sopocie. Wyznała, że Bieniuk przydusił ją kołdrą, zakleił jej usta, a także przed brutalnym gwałtem związał... Po jej słowach bliscy modelki mieli zostać zaatakowani. O szczegółach 29-latka znów opowiedziała dziennikowi.

- Po publikacjach medialnych na temat mojej sprawy jeden z moich znajomych został pobity, drugiemu ktoś przebił opony w samochodzie. Mam obawy, że może na mnie również wydano zlecenie, żeby mnie pobić - powiedziała Sylwia Sz.

 

 

3/4
Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News

Dodała, że jest u kresu sił, podobnie jak jej rodzina. 

- Boję się o siebie i swoich bliskich - mówiła tabloidowi modelka. 

4/4
Jarosław Bieniuk w Dzień dobry TVN
East News

Czy niedługo dowiemy się jaka była prawda?

Więcej na temat Jarosław Bieniuk