Sablewska i Gessler kłócą się w Dzień Dobry TVN
dziendobrytvn.pl

Sablewska i Gessler pokłóciły się na wizji o operacje plastyczne

Sablewska i Gessler kłócą się w Dzień Dobry TVN
dziendobrytvn.pl

Operacje plastyczne wśród gwiazd to wciąż temat tabu. Znane osoby niechętnie przyznają się do jakichkolwiek zabiegów mimo, iż czasem wystarczy spojrzeć na ich unieruchomione od botoksu twarze, żeby znać odpowiedź. W polskim show-biznesie również mamy do czynienia z niepisaną "zmową milczenia", choć jest jedna celebrytka, która nie ma oporów, żeby opowiadać o swoich zabiegach. Przypomnijmy: "Nie prasuję czoła żelazkiem"

Ostatnie wyniki badań pokazały, że Polki spośród wszystkich przedstawicielek krajów europejskich najczęściej korzystają z usług medycyny estetycznej. Z tej okazji do studia "Dzień Dobry TVN" zaproszono wspomnianą Maję Sablewską, Magdę Gessler i Marcina Ambroziaka, właściciela kliniki urody.

Dyskusja rozpoczęła się od nieoczekiwanych pytań Magdy Mołek pod adresem Gessler, które sugerowały, że restauratorka ma na swoim koncie zabiegi czy nawet operacje plastyczne. Gessler jednak wszystkiemu zaprzeczyła i wyznała, że jeszcze sobie nic nie operowała. Mimo tego, iż jej mężem jest wzięty chirurg plastyczny.


Mój mąż zawsze mi mówi, że moje policzki są bardzo okrągłe. Do nici za okrągłe. Ja się dobrze czuję ze sobą, jak się poczuję trochę gorzej, albo będę miała czas, żeby poczuć się gorzej, to może coś zrobię. Ja ogólnie jestem jak Francuzka - nigdy nie zapukałam do drzwi kliniki medycyny estetycznej - może to jest mój błąd, ale tego nie zrobiłam - podkreślała Gessler.


W przeciwnym obozie była z kolei Sablewska, która otwarcie mówi o zabiegach, wstrzykiwaniu kwasu czy botoksu. Stylistki najwyraźniej nie przekonały deklaracje Gessler, bo wymownie patrzyła na Magdę i podkreślała, że są kobiety, które nigdy nie przyznają się do poprawiania urody.

Moda zaczyna się pod ubraniem. Dziewczyny chodzą do klinik, ale boją się przyznać. Medycyna estetyczna to nie chirurgia plastyczna. Wielu ludzi w Polsce to myli. Osoby, które korzystają z medycyny estetycznej, często wstydzą się do tego przyznać - dodała.


W trakcie dalszej części dyskusji Magda Gessler często pozwalała sobie na docinki w trakcie wypowiedzi Sablewskiej, a ta dała upust swoim frustracjom już po zakończeniu programu.

Nie lubię poprawności politycznej! Temat medycyny estetycznej w naszym pięknym kraju jest bardzo trudny. Osoby, które korzystają z zabiegów regularnie nie potrafią się do tego przyznać. Mowa o moich koleżankach z tzw. show biznesu. Nie rozumiem dlaczego ich zachowanie jest tak nieprawdziwe i brzydkie Wstyd ? Zakłopotanie? Obciach? Dla mnie to czysta hipokryzja. Uwielbiam Panią Magdę, jest piękną osobą, ale błagam Nie bójmy się przyznać, nie okłamujmy samych siebie! - napisała ostro na swoim Facebooku Maja.


Myślicie, że doczekamy się odpowiedzi Gessler? Jest coś złego w poprawianiu urody?

Zobacz: "Kombinuję sobie od czasu do czasu z zabiegami"

 

 

Świąteczna sesja Magdy Gessler dla "Vivy!":

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51