Małgorzata Rozenek i Malwina Wędzikowska na konferencji TVN
ONS.pl

Rozenek i Wędzikowska POKŁÓCIŁY się na ramówce TVN?! Poznaj szczegóły!

Małgorzata Rozenek i Malwina Wędzikowska na konferencji TVN
ONS.pl

 

W tym tygodniu odbyła się konferencja TVN, na której stacja przedstawiła swoją ramówkę na jesień 2018. Wśród gwiazd, które pojawiły się na konferencji nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek i twarzy stacji TTV, Malwiny Wędzikowskiej. Kilka dni po konferencji wyszło na jaw, że za kulisami było bardzo gorąco, bowiem gwiazdy stacji starły się ze sobą! O co poszło?

 

Kłótnia Rozenek i Wędzikowskiej na konferencji TVN

Jak podał dzisiejszy "Fakt", Małgorzata Rozenek "naskoczyła na młodszą koleżankę". Dlaczego? Dziennik podaje, że Małgorzacie nie spodobało się to, że Malwina skrytykowała ostatnio jedną z jej stylizacji. Chodziło o look, w którym Rozenek pojawiła się na koncercie Guns N' Roses. 

- Jestem przekonana, że jest to mrugnięcie okiem do widza. Te hałdy różowych doczepów, kusa ramoneska z tworzywa sztucznego, kuse szorty z tworzywa sztucznego, nawet bransoletki imitujące rzemienie, były z gumy, do tego tona biżuterii z wyprzedaży z jakiejś podrzędnej sieciówki...Ja jako fachowiec siedzący w mediach tyle lat nie wierzę, że to było na poważnie. To jest żart, Halloween w środku lata - powiedziała nam Malwina.

Co działo się za kulisami show?

- Rozenek zaczęła krzyczeć na Wędzikowską, a ta po prostu się uśmiechnęła i odwróciła na pięcie. - mówi informator "Faktu".

Czy rzeczywiście chodziło o krytykę stylizacji? Jak udało nam się dowiedzieć, Małgorzata Rozenek od niedawna pracuje ze stylistką, która wcześniej należała do teamu Malwiny.

- Malwina nie była zadowolona z tego, że straciła współpracownicę na rzecz Małgosi. Dlatego Małgosia uważa, że krytykuje ją teraz właśnie z tego powodu. Przed konferencją miała okazję z nią porozmawiać i powiedziała jej, co myśli o całej sytuacji. Malwina wysłuchała jej do końca - zdradza nam osoba z otoczenia Rozenek.

Myślicie, że Malwina albo Małgorzata skomentują całą sytuację?

 

Zobacz: Plejada gwiazd na ramówce TVN! Chylińska w mini, Krupa tuż po ślubie, Szelągowska, Rozenek i wiele więcej!

 

Rozenek zachwyciła na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek

Malwina również wyglądała świetnie!

 Malwina Wędzikowska na konferencji TVN
ONS.pl

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54