screen z youtube.com

Klon Britney podbija Amerykę (WIDEO)

screen z youtube.com

Na zdjęciu powyżej widzicie Britney Spears? Jeśli tak, musimy wyprowadzić was z błędu. Na zdjęciu jest Britnee Kellogg, samotna matka wychowująca dwóch synów, łudząco podobna do Britney Spears. Pani domu pojawiła się na castingu do nowej edycji amerykańskiego "Idola" i od razu zahuczało. Zamiast Britnee publiczność widziała Britney, zwłaszcza że fonetycznie imię brzmi tak samo, ba, nawet tembr głosu identyczny.

Britnee chce zostać piosenkarką. Jej idolką jest (bez zaskoczenia) Britney Spears i to ją naśladuje od najmłodszych lat. W jednym z wywiadów dla amerykańskiej telewizji Kellogg powiedziała:

- Zdarzało się, że ktoś podchodził do mnie w kawiarni czy na ulicy i robił ze mną zdjęcie, albo prosił o autograf. Ludzie biorą mnie za Britney, więc podpisywałam się im jako Britney. Widziałam też ile szczęścia można sprawić osobie, której wydaje się, że rozmawia z idolką. Reakcje ludzi były skrajnie różne. I pewnego razu zaczęłam dla ludzi być już Panią Spears.

Britnee zapewnia, że nigdy nie wykonała operacji plastycznej by upodobnić się do idolki. Na castingu zrobiła ogromne wrażenie m.in. na Jennifer Lopez. Reakcję gwiazdy sami możecie zobaczyć poniżej:

chimera

Więcej na temat Britney Spears Britnee Kellogg
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22