Klaudia Halejcio i Julia Wieniawa pojawiły się na imprezie Joy Influencer roku 2018. Obie aktorki wyglądały tego dnia rewelacyjnie i przyciągały uwagę swoimi stylizacjami. Seksowne sukienki idealnie podkreślają figury gwiazd.

 

Trzeba przyznać, że obie wybrały bardzo podobne modele sukienek. Dodatkowo Julia Wieniawa skróciła włosy, co sprawia, że jej fryzura jest podobna do tej, którą ma Klaudia Halejcio. Można powiedzieć, że tego dnia aktorki wyglądały niemal jak siostry. 

 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna i Roma Gąsiorowska w zwiewnych sukienkach na premierze "Serce nie sługa"! Która z nich wygląda lepiej?

 

Która stylizacja Waszym zdaniem wypada zdecydowanie lepiej? Czarno-biała sukienka Wieniawy czy neonowa kreacja Halejcio?

Klaudia Halejcio tego dnia wybrała bardzo obcisłą skórzaną sukienkę w mocnych kolorach. Asymetria, bufki i głęboki dekolt sprawiają, że obok tego modelu nie można przejść obojętnie. Na uwagę zasługują też wysokie sandałki z transparentnymi paskami. 

 

Julia Wieniawa również postawiła na seksowny look. Czarno-biała sukienka mini z głębokim dekoltem to propozycja dla kobiet, które mogą pochwalić się idealną figurą, a aktorka taką zdecydowanie ma. Uzupełnieniem stylizacji są czarne, lakierowane kowbojki i okrągła torebka. Na imprezie Joy'a aktorka po raz pierwszy zaprezentowała się w nowej, krótszej fryzurze. Trzeba przyznać, że look aktorki to strzał w dziesiątkę!

Więcej na temat Klaudia Halejcio Julia Wieniawa