Ata i Artur wygrali "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe

Co z "Hotel Paradise 3"? Klaudia El Dursi zapowiada wielkie zmiany! Widzowie będą zachwyceni

Ata i Artur wygrali "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe

Druga edycja "Hotelu Paradise" właśnie się zakończyła, jednak to nie koniec wrażeń! Już dziś wiadomo, że na wiosnę zobaczymy trzecią odsłonę hitowego show. Klaudia El Dursi zdradziła kilka szczegółów nowej edycji! Okazuje się, że nowych uczestników czeka sporo zmian, a dotyczyć one będą również roli prowadzącej! 

Mieszkańcy rajskiego hotelu będą mieli teraz mniej swobody? Zobaczcie, co zdradziła "Fleszowi" Klaudia El Dursi. 

Zobacz także: Znamy zwycięzców "Hotelu Paradise 2"! Sonia i Łukasz czy Ata i Artur?

Klaudia El Dursi o zmianach w nowej edycji "Hotelu Paradise" 

Jeszcze dobrze nie opadły emocje po finale drugiej edycji "Hotelu Paradise", a Klaudia El Dursi zdradziła pierwsze szczegóły nowej odsłony! Będą one gratką dla widzów, ale także będą wymagały większej ingerencji prowadzącej w losy uczestników: 

Mogę zapewnić, że emocji na pewno nie będzie brakowało. Przed ciekawymi wyzwaniami staną nie tylko uczestnicy, ale także ja! Moja rola nieco się zmieni i będę miała więcej czasu na bardziej intymne rozmowy z bohaterami. Myślę, że nowe okoliczności przyrody też będą dla widzów i fanów programu zaskoczeniem. Reszta szczegółów niech na razie pozostanie moją słodką tajemnicą! 

Klaudia El Dursi o finale "Hotelu Paradise 2"

Przy okazji rozmowy, modelka wspomniała także o pracy przy drugiej edycji "Hotelu Paradise 2":

Nie da się ukryć, że finał show był zupełnie inny niż w zeszłym sezonie. Wtedy wygrała para, która była ze sobą od początku, i na oczach widzów rodziła się ich love story. Tym razem nawet ja nie byłam pewna, czy zwycięzcy, Ata i Artur, doniosą złotą kulę do końca - powiedziała w rozmowie z "Fleszem". 

Klaudia El Dursi oceniła także zwycięską parę. Słusznie zauważyła, że Ata i Artur, w odróżnieniu od Marietty i Chrisa z pierwszego sezonu, nie byli parą od pierwszych odcinków. 

Ata wniosła do programu dużo energii, dzięki niej hotel rozbłysł nowym blaskiem. Wydawało się, że to twarda sztuka. Silna, niedostępna. Jak się potem okazało, tylko na pozór. Pod tą maską kryła się bardzo czuła i wrażliwa kobieta. 

Za to mieszane uczucia budził Artur! 

Nie wiem, czy powinnam takie rzeczy mówić, ale Artur rzeczywiście przeszedł metamorfozę. Niekoniecznie na lepsze. Pod koniec show to był zupełnie inny mężczyzna niż ten, który przyszedł do programu i który nas urzekł. Nie wiem, czym to było spowodowane. Trudno powiedzieć, czy była to tylko gra, czy taką obrał taktykę. Z pozytywnej postaci stał się… kontrowersyjną. 

Zgadzacie się z jej spostrzeżeniami? Więcej przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz". 

Zobacz także: Czy Sonia i Łukasz zasługiwali na finał "Hotelu Paradise"? Artur odpowiada, a Ata... stawia mu publicznie ważne pytanie

Klaudia El Dursi o zmianach, które zobaczymy w "Hotelu Paradise 3" już wiosną! 

Klaudia El Dursi w finale "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe

Klaudia El Dursi zdradziła również, co sądzi na temat przebiegu drugiej edycji "Hotelu Paradise"! 

Ata i Artur wygrali "Hotel Paradise 2"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37