Klaudia el Dursi Top Model
Instagram

Klaudia El Dursi z "Top Model" poprowadzi program w TVN!?

Klaudia el Dursi Top Model
Instagram

Klaudia El Dursi, mimo że nie znalazła się w finale "Top Model", jest wielką zwyciężczynią tego programu. Już po emisji rozdzwoniły się telefony z propozycjami współpracy. Modelka dostała też propozycję zagrania w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni", a  teraz wszystko wskazuje na to, że może zostać nową gwiazdą TVN! Zobaczcie, jaki program poprowadzi?

Klaudia El Dursi poprowadzi reality show?

Według doniesień plejada.pl, Klaudia El Dursi dostała ofertę współpracy ze stacji TVN. Modelka ma poprowadzić reality show "Paradise Hotel", który zobaczymy na antenie TVN7 już wiosną 2020 roku. Nie ma nic zaskakującego w takiej propozycji! W końcu modelka od początku programu cieszyła się sympatią jurorów, którzy bardzo ją wspierali. Niedawno na jaw wyszło, że Klaudia El Dursi pojawiała się też w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN jako wodzianka. Ma w swojej karierze też rozbieraną sesję dla Playboya, a program "Top Model" może być dla niej trampoliną do dużej kariery!

To nie byłaby pierwsza uczestniczka "Top Model", która po programie została gwiazdą telewizji. Podobną ścieżkę kariery wybrała wcześniej Karolina Gilon, która pojawiała się w wielu programach w stacji TTV, a nawet prowadziła własny program "Druga twarz".

Sądzicie, że Klaudia El Dursi sprawdzi się w roli prowadzącej?

Klaudia El Dursi w pomarańczowej bluzce
Instagram

Klaudia El Dursi od początku programu cieszyła się przychylnością jury!

Klaudia El Dursi w brązowej bluzie
Instagram

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09