Klaudia El Dursi
EOS

Klaudia El Dursi trafi z "Hotelu Paradise" do "Dzień dobry TVN"? Zaskakujący komentarz gwiazdy

Klaudia El Dursi
EOS

Klaudia El Dursi dołączy do ekipy "Dzień Dobry TVN"?! Nie jest tajemnicą, że po odejściu Kingi Rusin i Piotra Kraśko, TVN wciąż szuka nowych gospodarzy do programu śniadaniowego. Trwają spekulacje, jednak ciągle nie ma oficjalnych informacji kogo od września zobaczymy na najpopularniejszych w Polsce kanapach.

Klaudia El Dursi na początku tego roku zadebiutowała jako prowadząca "Hotelu Paradise", czyżby nadszedł czas na kolejny krok? 

Zobacz także: Wojciechowska i Kossakowski w duecie! A Edward Miszczak mówi o "polowaniu na nową parę" do "Dzień Dobry TVN"

Klaudia El Dursi poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?

Ekipę "Dzień Dobry TVN" w najbliższym czasie czekają spore zmiany. Fani zastanawiają się jaka para zastąpi Kingę Rusin i Piotra Kraśko, którzy zakończyli właśnie swoją przygodę z programem śniadaniowym. Pojawiają się informacje, że do grona prowadzących ma dołączyć Agnieszka Woźniak-Starak. Jednak po konferencji jesiennej ramówki TVN, którą poprowadzili Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, fani programu zaczęli podejrzewać, że to właśnie ich zobaczą na kanapach "Dzień Dobry TVN", a to wszystko po słowach Edwarda Miszczaka: 

Jest teraz polowanie na nową parę. Muszę państwu powiedzieć, że testy trwają, dzisiaj też. Dzisiaj też mamy jeden z testów i myślę, że już niedługo będziemy gotowi do podania nazwisk, które dołączą do prowadzących Dzień Dobry TVN - przyznał dyrektor programowy TVN

Jednak chętnych na to stanowisko jest zdecydowanie więcej. Małgorzata Rozenek przyznała, że chętnie widziałaby się w roli prowadzącej z Radosławem Majdanem u boku. Jak się okazuje również Klaudia El Dursi nie wyklucza, że podjęłaby się nowego wyzwania, jako gospodyni programu śniadaniowego, gdyby dostała propozycję:

Gdyby pan Edward zadzwonił... Panu Edwardowi się nie odmawia - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem

Jednak podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z tego, że to ciężka i wymagająca praca, która wymaga doświadczenia. Klaudia El Dursi na razie spełnia się jako prowadząca "Hotelu Paradise", co również było dla niej dużym wyzwaniem. Widzowie formatu ją pokochali w tej roli! Myślicie, że sprawdziłaby się również w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołączą do "Dzień dobry TVN"?! Komentarz gwiazdy zaskakuje

Klaudia El Dursi przyznała, że gdyby dostała propozycję poprowadzenia "Dzień Dobry TVN", zdecydowałaby się spróbować. 

Klaudia El Dursi w białym szlafroku

Klaudia El Dursi zdobyła popularność w "Top Model". Wiosną 2020 zadebiutowała jako prowadząca reality show "Hotel Paradise", który okazał się hitem. Czy to czas na kolejny krok w telewizji? Myślicie, że sprawdziłaby się jako gospodyni "Dzień Dobry TVN"?

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01