Britney Spears ubiera polska stylistka Klaudia Braciak

Polska stylistka ubiera Britney Spears!

Britney Spears ubiera polska stylistka Klaudia Braciak

Polacy coraz częściej zostają prawymi rękami największych światowych gwiazd. Po Selenie Gomez i Paris Hilton, które od lat regularnie korzystają z usług naszych stylistów, przyszła pora na Britney Spears. Okazuje się, że częso za look gwiazdy odpowiada Klaudia Braciak, prowadząca undergrandową szwalnię "Sassa Vero".

Jak doszło do współpracy Klaudii z Britney? Ona wspomina to tak:

- Britney moją kolekcję poznała przypadkowo, poprzez moich przyjaciół w Stanach. Od roku współpracujemy ze sobą i projektuję odzież sceniczną dla Britney, nie zależy mi jednak na komercyjnej działalności, chcę tworzyć z pasją i dla pasjonatek szyku.

Oprócz ubierania Britney, Braciak z pośród polskich gwiazd chciałaby żeby do grona jej klientek dołączyła Doda, która ostatnio wygląda jak prawdziwa ikona stylu. Myślicie, że Rabczewska skorzysta z jej propozycji? Póki co, ma przy sobie stylistkę, do której propozycje współpracy wysyłali doradcy od wizerunku Rihanny czy Jennifer Lopez.

Zobacz: Rihanna i Jennifer Lopez chciały mieć ubrania po Dodzie!

Przypomnijmy, że Britney mieszka od niedawna w takich luksusach. Czy miała już okazję pojawić się tam jej polska stylistka?

Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16