Anna Lewandowska
Instagram
Córka ćwiczy z mamą!
1/4
Klara Lewandowska, Ania i Robert Lewandowscy
instagram

 

Czy Klara Lewandowska zostanie sportowcem? Wszystko na to wskazuje! Córka Ani i Roberta Lewandowskich ma przecież to w genach. Dziewczynka również bardzo często towarzyszy mamie na treningach. Nic więc dziwnego, że gdy tylko podrosła, to Ania przyłapała ją, jak ta próbuje ćwiczyć! Czy za kilka lat Klara zostanie trenerką jak mama? A może pójdzie w ślady ojca i będzie grała w drużynie? Koniecznie zobaczcie najnowsze zdjęcia Klary. Tak słodkiego widoku dawno nie widzieliśmy :) 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka zdradziła nam prawdę!

2/4
Anna Lewandowska
Instagram

 

Ania Lewandowska na swoim koncie ma wiele sukcesów. Trenerka przez wiele lat trenowała karate. 30-latka niejednokrotnie stawała na podium, zdobywając dla Polski złoto! Żona Roberta Lewandowskiego obecnie motywuje Polki do ćwiczeń. Ania napisała również kilka książek o zdrowym żywieniu, czy prowadzi bloga dotyczącego tej samej tematyki.

 

Gdy 1,5 roku temu Lewandowska urodziła córeczkę Klarę, nie zrezygnowała z ćwiczeń ani na moment. Chodziła z córką na siłownię, czy zabierała malutką na obozy treningowe. Nic więc dziwnego, że gdy tylko Klara podrosła, również zaczęła "ćwiczyć" :). Zdjęciami z treningu Ania pochwaliła się w sieci. 

3/4
Klara Lewandowska ćwiczy na siłowni
Instagram

 

Ubrana w dresik Klara Lewandowska próbowała ćwiczyć ze sztangą. Trzeba przyznać, że dziewczynka wyglądała bardzo uroczo. Czy za kilka lat tak jak rodzice zajmie się sportem? 

4/4
Klara Lewandowska ćwiczy na siłowni
Instagram

 

Dziewczynka ma dopiero 1,5 roku. Na zdjęciu widać, że nie pierwszy raz jest na siłowni. :)

Więcej na temat Klara Lewandowska