L’Oréal Professionnel - Absolut Repair LIPIDIUM
L'Oreal Professionnel

Kirsten Dunst promuje nową linię kosmetyków do włosów

 L’Oréal Professionnel - Absolut Repair LIPIDIUM
L'Oreal Professionnel

Od jakiegoś czasu Kirsten Dunst pełni funkcję ambasadorki kosmetyków do włosów L’Oréal Professionnel. Jakiś czas temu prezentowałyśmy szałową kolekcję dla miłośniczek potarganego looku w stylu rockowym. Teraz przyszedł czas na zdrowe, lśniące włosy - a głęboka odnowa latem przyda nam się na pewno.

Zobaczcie więcej najnowszych kosmetyków do pielęgnacji

Naukowcy L’Oréal złamali kod włosa i odkryli, że z czasem wszystkie obszary włosa są coraz bardziej narażone na uszko- dzenia. Łuski otoczki włosa oraz sama otoczka nie mogą reali- zować podstawowej funkcji jaką jest ochrona wewnętrznego włókna. Włókno wysycha i traci najważniejsze składniki. W związku z tym przedstawiamy lipcową nowość - linię L’Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium.

Więcej o L’Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium

Nowa gama produktów Absolut Repair Lipidium, została opracowana na podstawie szczegółowych analiz oczekiwań klientek. Produkty Absolut Repair Lipidium rewolucjonizują pielęgnację włosów, dostarczając włosom regenerujące skład- niki aktywne w optymalnych dawkach.

Linia składa się z produktów przeznaczonych do wyjątkowo intensywnej odbudowy włókien włosów, która przynosi natychmiastowe, widoczne rezultaty.

Zachęcone?

Kirsten Dunst - Absolut Repair Lipidium

Produkty dostępne są jedynie w salonach fryzjerskich.

Więcej na temat Kirsten Dunst pięlęgnacja
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11