Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityki
East News

Kinga Rusin skasowała zdjęcie z Adele! To przez zamieszanie w światowych mediach? 

Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityki
East News

Kinga Rusin opublikowała w sieci zdjęcie z Adele, które momentalnie stało się hitem i wiralowo rozprzestrzeniło się w sieci. Fotografia została zrobiona podczas prywatnej imprezy u Beyonce i Jaya-Z. Dziennikarka opisała, jakie gwiazdy tam spotkała oraz co działo się podczas przyjęcia. Jej instagramowy wpis wraz ze zdjęciem został zacytowany w zagranicznych mediach takich jak "People", "The Sun", czy "Daily Mail". Zdjęcie z Adele zdobyło tak ogromne zainteresowanie, ponieważ brytyjska gwiazda rzadko pojawia się w mediach, a ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę, schudła ponad 30 kg. Tymczasem hitowe zdjęcie zniknęło z profilu Kingi Rusin... Dlaczego? 

Zobacz także: Kinga Rusin dzięki zdjęciu z Adele stała się międzynarodową gwiazdą! Nie obyło się jednak bez zabawnej wpadki...

Kinga Rusin skasowała zdjęcie z Adele

Kinga Rusin zdecydowała się na usunięcie zdjęcia i wpisu, o którym przez ostatnią dobę pisał cały świat. Dziennikarka przyznała, że zainteresowanie światowych mediów a propos tego, co wydarzyło się po oscarowej nocy,  mocno ją zaskoczyło i nie chce już więcej odpisywać dziennikarzom z całego świata: 

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać - w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin.

Uważacie, że to dobre posunięcie? Zdjęcie i tak zostało już zrepostowane tysiące razy, co można zobaczyć chociażby, patrząc na oznaczenia na profilu Adele. Jedno jest pewne, tego wydarzenia Kinga długo nie zapomni. 

Zobacz także: Zdjęcie Kingi Rusin z Adele komentuje cały świat! Wiemy, dlaczego!

Kinga Rusin postanowiła wycofać z Instagrama zdjęcie z Adele, które rozprzestrzeniło się w sieci wiralowo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ~Adele~ (@adele_queen_of_sound)

Dziennikarka stwierdziła, że ma dość zainteresowania dziennikarzy z całego świata, którzy zadają jej pytania na temat wpisu, który opublikowała. 

Kinga Rusin

 

Więcej na temat Kinga Rusin Adele
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08