Kinga Rusin
East News

Kinga Rusin nago na okładce magazynu! Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie widzieliście!

Kinga Rusin
East News

Zaledwie kilka dni temu Kinga Rusin pokazała zdjęcie, które zaskoczyło jej fanów. Okazało się wówczas, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" wzięła udział w rozbieranej sesji, która zostanie opublikowana na łamach magazynu "Viva!".

Rozebrałam się w słusznej sprawie- napisała wówczas Kinga Rusin.

Teraz okazuje się, że zdjęcie nagiej gwiazdy TVN pojawiło się również na okładce magazynu! Tak odważnej fotki Kingi Rusin jeszcze nie widzieliście!

Kinga Rusin nago na okładce magazynu

W sieci pojawiła się już okładka najnowszego wydania magazynu, na której pozuje naga Kinga Rusin. Dlaczego prowadząca "DDTVN" zdecydowała się na tak odważny krok? Dziennikarka zrobiła to ponieważ chce zwrócić uwagę Polaków na ważny dla niej temat - czyli ochronę środowiska. 

Przemysł modowy, przemysł tekstylny jest drugim na świecie trucicielem środowiska. Wyrzuca się niewyobrażalne ilości odpadów tekstylnych, które się nie rozkładają, w żaden sposób nie są biodegradowalne, ponieważ większość ubrań, które nosimy, to są syntetyki, dodatkowo są farbowane, co też zatruwa środowisko, szczególnie w krajach nierozwiniętych. Chciałam moją nagością również zwrócić na tę kwestię uwagę- zdradziła w rozmowie z viva.pl. 

Zobaczcie, jak wygląda okładka magazynu z nagą Kingą Rusin! Gwiazda TVN już kilka razy publikowała swoje zdjęcia w bikini, ale w tak odważnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! Przypominamy, że najnowsze wydanie magazynu z rozbieraną sesją gwiazdy TVN będziecie mogli kupić już 27 czerwca. 

Kinga Rusin nago na okładce "Vivy!".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już jutro w kioskach nowa @viva_magazyn Viva! eko z piękną i zdolną dziennikarką Kingą Rusin na okładce 💚 "Wojowniczka w słusznej sprawie" Zapraszamy: Rozmawiała Katarzyna Sielicka, Zdjęcia Aldona Karczmarczyk, Stylizacja Agnieszka Kornacka, Makijaż Ewa Gil, Fryzury Adam Szaro, Scenografia Anna Szczęsny, Produkcja Blanka Poksińska, Asystent produkcji Karolina Zaranek 💚 #ekologia #eko #recykling #minimalizm #zdrowie #naturalnie #ekologiczne #życie #zdrowe #lesswaste #bliskonatury #lessplastic #ecolife #jemzdrowo #noplastic #zdrowystylzycia #zerowastehome #zerowastelifestyle #zerowastemovement #loveplanet #nowaste #samozdrowie #stopplastic #chcębyćeko #5zasadeko #chcebyceko #vivamagazyn #kingarusin

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Podoba się Wam odważna sesja gwiazdy TVN?

Kinga Rusin nie odpuszcza Zofii Klepackiej

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44