Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
źródło: VIVA! nr-9 (397)
Newsy

Kinga Rusin na okładce nowej, odmienionej Vivy!

A w środku wyjątkowy magazyn "Styl życia"


Nowy, odmieniony magazyn "Viva!" już w sprzedaży! Na 172 stronach znajdziecie jeszcze więcej informacji i zdjęć, a w środku wyjątkowy dodatek- magazyn "Styl Życia". 61 stron o modzie, urodzie, podróżach i wywiady z niezwykłymi kobietami.

Jeszcze większa "Viva!" już teraz w super cenie 2,99 zł!

Na okładce wyjątkowego wydania magazynu znalazła się Kinga Rusin, która opowiedziała o swoim związku i wzięła udział w pięknej sesji fotograficznej.
 Najnowszy numer magazynu "Viva!" już w kioskach!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magazyn "Viva Moda" skończył 12 lat!
Newsy
Magazyn "Viva! Moda" skończył 12 lat
Zobacz, kto pojawił się na urodzinach ekskluzywnego magazynu

16 listopada w warszawskim klubie Syreni Śpiew magazyn "Viva! Moda" świętował swoje urodziny . Na imprezie pojawiła się elita polskiego świata mody: prawie wszyscy czołowi rodzimi projektanci, styliści, modowi krytycy, modowi dziennikarze i specjaliści od wizerunku. Na imprezę Agnieszki Ścibior , redaktor naczelnej ulubionego modowego magazynu gwiazd, przyszli m.in.: Robert Kupisz , Joanna Horodyńska , Łukasz Jemioł w, Dawid Woliński , Joanna Klimas . Zobacz naszą relację wideo i dowiedz się za co gwiazdy świata mody kochają magazyn "Viva! Moda": Zobacz również nasz ekskluzywny wywiad z Agnieszką Ścibior i dowiedz się jak wygląda proces tworzenia prestiżowego magazynu o modzie: A co projektanci i styliści mówią o redaktor naczelnej magazynu "Viva! Moda": Na koniec życzenia od gwiazd dla magazynu "Viva! Moda":  

Zuzanna Bijoch w długich włosach
Newsy
Zuzanna Bijoch na okładce "Viva! Moda". Co w numerze?

Zuzanna Bijoch na okładce magazynu "Viva! Moda"! Najnowszy numer z modelką na okładce trafi do kiosków już 15 marca. Luksusowy kwartalnik o modzie już przywodzi nam na myśl nadchodzące wiosnę i lato. Wszystko za sprawą słonecznej i seksownej stylizacji Zuzi Bijoch . Sesja odbyła się w Barcelonie. Co znajdziemy w numerze? Zuzanna Bijoch na okładce marcowego wydania magazynu "Viva! Moda" W najnowszym numerze magazynu znajdziemy oczywiście informacje o tym, co będzie modne tej wiosny. Pod lupę redaktorzy wzięli między innymi światowe wybiegi  z Warszawy, Paryża, Londynu czy Nowego Jorku. Czytelniczki będą mogły też zobaczyć szafę Martyny Wojciechowskiej i poznać sekrety jej stylu. Poza tym Joanna Horodyńska i Kamila Szczawińska prezentują swoje wiosenno-letnie looki.    Poza tym w magazynie "Viva!Moda" ekskluzywny wywiad z Adamem "Nergalem" Darskim oraz biografia Barbaru Hulanickiej.    Magazyn ma aż 220 stron i kosztuje jedyne 19.90 zł!   Zobacz: Gwiazdy na imprezie Viva! Moda   Zuzanna Bijoch na okładce Viva! Moda   Sesja została wykonana w Barcelonie

Viva! Małgorzata Kożuchowska
Newsy
Viva! wybrała najpiękniejszych: Krystian Wieczorek i Małgorzata Kożuchowska
Dowiedz się więcej!

Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek na okłądce najnowszej Vivy! Laureaci tegorocznej edycji konkursu Viva! Najpiękniejsi udzielili ekskluzywnego wywiadu Piotrowi Najsztubowi, w którym zwierzyli się ze swoich sekretów. Więcej o Małgorzacie Kożuchowskiej przeczytacie tutaj >>> W numerze magazynu "Viva!" znajdziecie też ranking najlepiej i najgorzej ubranych Polaków 2013 roku . Ponadto wywiad z najsłynniejszym polskim chirurgiem plastykiem, doktorem Markiem Szczytem . Magazyn już od środy 13. lutego w kioskach!   Zapraszamy do lektury!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner