Kinga Rusin, Pola Lis, Czarek Lis Pola Lis,  Czarek Lis Kinga Rusin, Pola Lis, Czarek Lis Kinga Rusin na spacerze z Czarkiem Pola Lis wsiada do auta
Kinga Rusin, Pola Lis, Czarek Lis

Ale to szybko zleciało! Najstarsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa skończyła 23 lata. Dumna mama pochwaliła się urodzinami Poli w internecie. Złożyła jej piękne życzenia urodzinowe i przy okazji zdradziła prawdę na temat jej imienia. Okazuje się, że krótkie imię ma specjalne znaczenie, którego wcześniej nie znaliśmy. Zobaczcie, jak Kinga i Pola świętowały 23. urodziny. Dziennikarka zabrała córkę na jesienny spacer.

Zobacz także: Spodnie, których nienawidzą mężczyźni. Kinga Rusin wie, jak je nosić, aby wyglądały dobrze!

1/5
Kinga Rusin, Pola Lis, Czarek Lis

Kinga Rusin jest matką dwóch córek. W 1996 roku na świat przyszła Pola, a cztery lata później Iga. Obydwie córki są wielką dumą dla dziennikarki. Zarówno Pola, jak i Iga dużo się uczą, angażują społecznie oraz politycznie. Dziewczyny nigdy nie sprawiały rodzicom żadnych kłopotów wychowawczych. Pola najprawdopodobniej jest singielką, natomiast Iga spotyka się z Taco Hemingwayem.

2/5
Pola Lis,  Czarek Lis
Instagram

Pola Lis skończyła już 23 lata. Dumna mama pochwaliła się urodzinami córki na Instagramie. Złożyła jej życzenia urodzinowe pod zdjęciem ze spaceru, które sama wykonała. 

Moja mała Polcia kończy dziś... 23 lata❤️❤️❤️!!! Jestem z niej taka dumna! Mądra, piękna, wrażliwa i do tego aktywistka, której nie jest wszystko jedno🙏🏻. Zbieżność „Pola” z „Poland” była zamierzona - i jak tu nie wierzyć, że imiona determinują nasze działania. Pola, życzę Ci żebyś żyła w pięknej Polsce, otwartej, tolerancyjnej, uśmiechniętej, gdzie równość, wolność i braterstwo to nie puste hasła, gdzie nie łamie się Konstytucji, nie gardzi się ludźmi, przestrzega praw zwierząt i nie niszczy przyrody. STO LAT! - napisała. 

 

3/5
Kinga Rusin, Pola Lis, Czarek Lis

Pod fotografią Poli pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów. Dziewczyna podziękowała za nie internautom. :)

Wszystkiego najlepszego dla Poli. Z mądrej mamy musi wyrosnąć mądra córka

Piękne życzenia! Również życzę twojej córce, aby zawsze słuchała wewnętrznego głosu. Tak, jak robiła dotychczas. Ten świat potrzebuje aktywistów. I jeszcze spełnienia wielu marzeń

Ma świetną, mądrą mamę, więc nie mogło być inaczej. Wszystkiego najlepszego

4/5
Kinga Rusin na spacerze z Czarkiem

W dniu urodzin Kindze i Poli towarzyszył ich pies, Czarek. Rodzina rzadko zostawia psa samego w domu. Pies przyzwyczaił się już do obecności paparazzi, którzy często towarzyszą gwiazdom.

Więcej na temat Kinga Rusin Pola Lis