Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy
ONS

Kinga Duda w CKM! Córka prezydenta seksowniejsza niż Doda i Siwiec? Zobacz ZDJĘCIE

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy
ONS

Kinga Duda znalazła się na 5. miejscu rankingu najseksowniejszych Polek  2016 roku według magazynu dla mężczyzn! Córka prezydenta w rankingu CKM pokonała plejadę gwiazd takich jak: Doda, Marta Żmuda- Trzebiatowska, Monika Jagaciak czy Natalia Siwiec, która w zestawieniu magazynu znalazła się dopiero na 28 miejscu! Tuż przed Kingą Dudą, na 4. miejscu w rankingu znalazła się Ola Ciupa. Piękna modelka pochwaliła się swoim sukcesem na Instagramie, a przy okazji zdradziła, że plebiscyt na najseksowniejszą Polkę wygrała Sandra Kubicka.

Studentka, imprezowiczka z najmodniejszych warszawskich klubów, posiadaczka fenomenalnych nóg- czytamy pod zdjęciem Kingi Dudy w magazynie dla mężczyzn.

Piąte miejsce Kingi Dudy nie wszystkim się spodobało - skrytykowała je m.in. uczestniczka „Top Model". Waszym zdaniem Kinga Duda rzeczywiście jest seksowniejsza niż Doda czy Natalia Siwiec? Warto wspomnieć, że Doda znalazła się na 49. miejscu, a Natalia Siwiec na 28 miejscu.

 

 

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie prezydenta Andrzeja Dudy o Kindze: "Córka nic mi jeszcze nie mówiła. Ale...". O co chodzi?

 

Kinga Duda zajęła 5. miejsce w rankingu najseksowniejszych Polek.

Kinga Duda, Agata Duda
East News

Ola Ciupa zajęła 4.miejsce w rankingu.

Ola Ciupa znalazła się w rankingu najseksowniejszych Polek 2016 roku
Instagram

 

Więcej na temat Ola Ciupa Kinga Duda
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53