Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
„8 Wspaniałych" - nowy program Marty Manowskiej
mat. prasowe TVP
Newsy

Trening i sprzątanie stajni w 1. odcinku "8 wspaniałych"! Kim są uczestnicy programu Marty Manowskiej? 

"8 wspaniałych" okaże się sukcesem jak "Rolnik szuka żony"?

Pierwszy odcinek nowego programu Marty Manowskiej "8 wspaniałych" za nami! Poznaliśmy wszystkich uczestników, którzy z różnych powodów zgłosili się do programu, ale wszyscy mają jeden cel - chcą zmienić swoje życie. Każdy z nich ma na to własną receptę.

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Co działo się w 1. odcinku "8 wspaniałych"?

W małej wsi na Lubelszczyźnie uczestnicy programu po raz pierwszy podzielili się historiami swojego życia. Postanowili się lepiej poznać i urządzili sobie imprezę, która zakończyła się późno w nocy. A poranek zaczął się bardzo intensywnie… Marta Manowska obudziła „8 wspaniałych” o 7 rano i rozpoczęli dzień od treningu, a zakończyli na sprzątaniu stajni.

W pierwszym odcinku „wspaniałym” został Sebastian, a nagrodą okazała się odznaka szeryfa. Poznajcie sylwetki uczestników programu "8 wspaniałych"!  

Uczestnicy programu Marty Manowskiej "8 wspaniałych"

Albert Kuźmiński

Albert (48 lat) pochodzi z Mielca. Albert prowadzi sklep internetowy. Pedantyczny i zadbany, typ zamkniętego w sobie twardziela – tak Albert wygląda na pierwszy rzut oka, ale pod tą maską kryje się wrażliwy facet, którego największą miłością życia są jego dwie córki (13 i 23 l.) – dla nich gotów jest zrobić wszystko. Właśnie walcząc o odnowienie relacji ze swoimi dziećmi Albert zdecydował się wziąć udział w programie. Jego trzy nieudane małżeństwa i ciągła walka o kontakt z córkami spowodowały, że zamknął się w sobie i przestał wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze uśmiechnie się do niego los.

Łukasz Stec

Łukasz (32 lata) pochodzi z Rzeszowa. Aktualnie poszukuje pracy, ale ma doświadczenie w pracy jako magazynier i kierowca ciężarówek. To prawdziwy mol książkowy, lubi czytać zwłaszcza książki o dążeniu do doskonałości. W teorii wie wszystko, ale ma problem z zastosowaniem tej wiedzy w życiu. Łukasz właśnie zakończył 16-letni nieformalny związek, z którego ma czteroletniego syna. Syn jest dla Łukasza oczkiem w głowie. To właśnie dla niego Łukasz jest w stanie zachować poprawne stosunki z dziewczyną, która zdradziła go emocjonalnie. Łukasz wie, jak ważna jest relacja ojciec – syn, bo bardzo mu jej brakowało w dzieciństwie. Ojciec Łukasza był przewlekle chory, był przykuty do łóżka. Łukasz marzy o tym, aby jego relacje z synem były jak najbliższe.

Adam Rzepkowski

Adam (48 lat) pochodzi z Łodzi. Typ macho, jego największą pasją są motocykle. Twardo stąpa po ziemi. Jest współwłaścicielem rodzinnej firmy produkującej manekiny wystawowe. Adam jest pewny siebie, czasem bywa cyniczny i złośliwy, ale potrafi się wzruszyć – zwłaszcza kiedy mówi o swojej żonie, z którą – choć nie ma formalnie rozwodu – nie mieszka już od dłuższego czasu. Adam bardzo kocha żonę i to dla niej zdecydował się na udział w programie. Chce pokonać swoje wady i pokazać, że potrafi stoczyć niełatwą walkę z samym sobą, obnażyć swoje słabości i wygrać. Wie, że nagrodą będzie powrót do żony. Walce Adama kibicują jego dzieci – 20-letnia córka i 15-letni syn oraz mama, która uwielbia swoją synową.

Sebastian Jajszczak

Sebastian (32 lata) mieszka w Mińsku Mazowieckim. Pracuje na dwa etaty. Jest instruktorem nauki jazdy i magazynierem w sklepie. To jeden z najbardziej wrażliwych i najokrutniej potraktowanych przez los uczestników programu. Pochodzi z wielodzietnej rodziny. Dzieciństwo Sebastiana to ciągłe zmaganie się z chorobą alkoholową jego ojca, strach przed agresją i marzenia o lepszym życiu. Charakter Sebastiana ukształtowała jego mama i siostry, które były dla niego oparciem w ciężkich chwilach. Sebastian nie pije alkoholu i przysiągł sobie, że kiedyś stworzy prawdziwą, kochającą rodzinę. Pragnie zostać ojcem ze swoich marzeń, czułym, kochającym tatą, którego sam nigdy nie miał. Sebastian rozstał się ze starszą od siebie kobietą, z którą był w czteroletnim związku.

Paweł Kleban

Paweł (34 lata) pochodzi z Białegostoku. To człowiek dusza – pogodny, wrażliwy, zawsze otwarty na problemy innych ludzi. Gotowy nieść pomoc zawsze i wszędzie. Ma dużą nadwagę, z którą nieustannie walczy. Jedną z jego największych pasji jest śpiew. Nie ma wykształcenia muzycznego, ale wierzy, że może ktoś dostrzeże jego talent. Paweł jest taksówkarzem, a jego prawdziwą pasją jest sztuka barmańska i w tym zawodzie również spełnia się okazjonalnie. Ostatni związek Pawła to historia na film. Miłość jego życia nie mogła się zdecydować, czy wybrać Pawła, czy mężczyznę, z którym była zaręczona. W końcu, zdecydowała się jednak wyjść za tego, którego nie kochała. Po kilku miesiącach nieszczęśliwego małżeństwa, kobieta wróciła do Pawła, by już po ośmiu miesiącach zniknąć bez słowa. Paweł wciąż wierzy, że mogą być razem.

Radosław Żyłka

Radek (32 lata) mieszka we Wrocławiu, gdzie prowadzi firmę montującą meble. To typ przystojniaka, na którego błękitne oczy dałaby się nabrać niejedna kobieta. Radek dobrze o tym wie i potrafi to wykorzystywać. Ma talent aktorski, którego używa w różnych sytuacjach. Niestety, jego aktorskie umiejętności to również przekleństwo, bo pogubił się w swoich życiowych rolach. Nie do końca potrafi odróżnić dobro od zła. Jest rozwiedziony. Z niedawno zakończonego związku ma 6-letniego syna. Jego największą słabością są emocje, z którymi nie potrafi sobie radzić. Radek bywa wybuchowy. Jego celem jest zapanowanie nad sobą, bo wierzy, że dzięki temu odnajdzie w życiu spokój i nową miłość.

Jarosław Piątak

Jarosław ma za sobą trwające 7 lat małżeństwo, które zawarł w wieku 27 lat. Jego 16-letni syn i 8-letnia córka mieszkają w Niemczech. Kiedyś starał się o kontakt z dziećmi, ale teraz wychodzi z założenia, że to dzieci powinny zabiegać o jego miłość. Jarek w wieku dwóch lat został adoptowany. Po latach poznał swoich biologicznych rodziców, ale nie chce żeby łączyły ich jakieś bliższe relacje. Mężczyzna bardzo mocno przeżył śmierć swojego adopcyjnego ojca, który był dla niego najbliższą osobą i jedynym męskim autorytetem. Jarek lubi się bawić na całego – zagłusza tym swoje lęki. Jego marzeniem jest powrót do Polski i odnalezienie prawdziwej miłości.

Piotr Walkiewicz

Piotr (44 lata) pochodzi z Krakowa, gdzie prowadzi serwis komputerowy, ale marzy o tym, aby otworzyć kiedyś sklep z akcesoriami motocyklowymi. Choć jest Krakusem, to zachowuje się jak angielski lord. Piotr jest powściągliwy w emocjach, uwielbia czarny humor. Jest błyskotliwy, ale jednocześnie zachowuje się jakby skrywał jakąś tajemnicę. Piotr był żonaty przez półtora roku. Ma dwóch dorastających synów w wieku 14 i 16 lat. Kiedy mówi o swoich dzieciach, szklą mu się oczy – to jego czuły punkt. Mężczyzna przez lata walczył o dobre relacje z dziećmi i jest gotów dla nich zrobić wszystko. Podkreśla to na każdym kroku. Jego ostatni 10-letni związek właśnie się zakończył. Piotr walczy ze swoim charakterem uważa, że jest zbyt nieśmiały, nie wierzy w siebie, a przede wszystkim brak mu życiowej konsekwencji.

 

 

„8 Wspaniałych
mat. prasowe TVP

Nowy program Marty Manowskiej będzie hitem?

„8 Wspaniałych
mat. prasowe TVP

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP
Newsy
Jaka naprawdę jest Wiesia z "Sanatorium miłości"? Marta Manowska zdradza prawdę
Marta Manowska przed naszą kamerą zdradziła prawdę o uczestnikach "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska przed naszą kamerą zdradziła prawdę o uczestnikach "Sanatorium miłości"! Jaka jest Wiesia i czy pozostali seniorzy z drugiej edycji show TVP przypominają jej uczestników z pierwszej odsłony hitu? 5 grudnia ruszyła druga seria "Sanatorium miłości"- w pierwszym odcinku poznaliśmy bliżej wszystkich uczestników, którzy w Ustroniu poszukiwali prawdziwej miłości. Wydaje się, że największe emocje wśród widzów wywołała Wiesia, która już jest porównywana do Ryszarda z pierwszej edycji. A jak ocenia ją Marta Manowska?  Posłuchajcie, co o Wiesi i pozostałych uczestnikach powiedziała nam prowadząca "Sanatorium miłości"!  Zobacz także:   "Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy!" Oto 4 najlepsze teksty Wiesi z "Sanatorium miłości" Marta Manowska oceniła uczestników 2. edycji "Sanatorium miłości".

Marta Manowska o odejściu z Rolnik szuka żony
Newsy
Marta Manowska wspomina najbardziej wzruszającą historię z "Sanatorium Miłości"! Aż załamał jej się głos...
Marta Manowska wspomina najbardziej wzruszającą historię z "Sanatorium Miłości"! Aż załamał jej się głos...

Poznaliśmy już wszystkich uczestników " Sanatorium Miłości ". Seniorzy zdołali sobie zaskarbić sympatię odbiorców już po pierwszym odcinku. Trzeba przyznać, że ta edycja zgromadziła wiele silnych charakterów. Czy uda im się połączyć w pary? "Sanatorium Miłości" to program pełen emocji. Za jego bohaterami stoi wiele smutnych i wzruszających historii. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl opowiedziała o najbardziej radosnych ale też najbardziej wzruszających momentach całego show. Przy wspomnieniu jednej historii aż załamał jej się głos. Kogo miała na myśli?  Zobacz także:  "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości! Marta Manowska opowiedziała o najbardziej wzruszających momentach drugiej edycji "Sanatorium Miłości". Uczestnicy "Sanatorium Miłości" już zdążyli sobie zaskarbić sympatię widzów. Czy uda im się odnaleźć miłość?   

Dramat w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
X-news
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" 3 pary już po ślubie! Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!"
Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! Poznajcie wszystkie pary w programie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka.

Piąty odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za nami! W piątym odcinku pary poznały się pierwszy raz i stanęły na ślubnym kobiercu! Mowa o trzech parach, a obecnie już o małżeństwach. Poznajcie: Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka. Jak wyglądały zapoznania par? Kto komu się spodobał, a kto totalnie nie? Przeczytajcie, co się działo w piątym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oto wszystkie pary programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" AGNIESZKA I WOJTEK Agnieszka ma 31 lat, mieszka w Łodzi i pracowała jako w dużej korporacji, ale postanowiła oddać się innej pracy - obecnie pracuje z dziećmi z autyzmem. Agnieszka trenuje boks. Wojtek ma 30 lat i pochodzi z Krakowa. Pracuje jako przedstawiciel handlowy. Wojtek urzekł mnie w samochodzie, kiedy zadawaliśmy sobie podstawowe pytania. Wtedy złapał mnie za rękę i właśnie tym mnie ujął - powiedziała Agnieszka o Wojtku. Ja jestem zachwycony tobą, na ten moment, podkreślam żonka - powiedział Wojtek. OLIWIA I ŁUKASZ Oliwia i Łukasz to pierwsza para! Oliwia ma 24 lata i pochodzi z Gdańska, Łukasz ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Oliwia i Łukasz są najmłodszą parą "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Łukasz studiował inżynierię i pracuje w salonie samochodów dostawczych, a Oliwia ma jedno marzenie - chce założyć rodzinę. Wszyscy zgodnie podkreślali, że Oliwia i Łukasz pasują do siebie wizualnie. Cały czas rozmawiali - czy uda im się stworzyć coś więcej? Zobacz także:  Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Dwa rozwody i jeden związek na stałe! JOANNA I ADAM Joanna i Adam to para numer dwa. Joanna pochodzi z Jastrzębia Zdroju ma 32 lata, przez 10 lat tkwiła w nieudanym związku. Adam ma 30 lat i jest z Opola. Obydwoje są spokojni, ale...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner