Kim Kardashian w białej sukience
East News/Facebook

„Przerobiłam je na tabletki, a nie usmażyłam jak stek” - Kim Kardashian tłumaczy się ze... (Uwaga, mocne!)

Kim Kardashian w białej sukience
East News/Facebook

Kim Kardashian zamierza skonsumować własne łożysko! Kardashianka przyzwyczaiła wszystkich do tego, że chętnie i często opowiada publiczne o swoim życiu prywatnym, lecz tym razem chyba odrobinę przesadziła...

Kim Kardashian przerobiła łożysko na tabletki

Kim nieco ponad tydzień temu została mamą syna, któremu nadała imię Saint (czyli Święty). Już to wzbudziło pewne kontrowersje, lecz imię jej syna wydaje się jedynie zabawną zachcianką rozkapryszonej gwiazdy w porównaniu z informacją, że Kim zjada własne łożysko. Informację o tym zamieściła na swoim profilu na Facebooku, czym wzbudziła ogromne emocje. Pod zdjęciem czarnych tabletek, umieszczonych w słoiku z napisem "Kim. Twoje cudowne łożysko" pojawiła się lawina komentarzy fanów! Większość z nich uważa pomysł Kardashianki za co najmniej dziwny, żeby nie powiedzieć, że obrzydliwy. Kontrowersyjne tabletki mają pomóc Kardashiance w powrocie do formy po ciąży:

Nie jestem zwolenniczką medycyny holistycznej i nie przypuszczałam, że kiedykolwiek zdecyduje się zjeść swoje łożysko. Mówiąc o "jedzeniu łożyska" mam na myśli wysuszenie go i przerobienie na tabletki, a nie smażenie i jedzenie jak steku (choć niektórzy tak robią!) - napisała na swoim blogu.

Celebrytka twierdzi, że sporo czytała na ten temat i zjadanie własnego łożyska po porodzie ma ponoć mieć dobroczynny wpływ na regenerację ciała kobiety po ciąży.  Zawarte w nim hormony i przeciwciała mają być bezcenne dla zdrowia. Kim coś o tym wie i już doświadczenie w tej materii. Podobnie postępowała po poprzedniej ciąży ze swoją córeczkę North, twierdząc że tabletki z łożyska zapobiegają depresji poporodowej. Co sądzicie o jej pomyśle? Zdecydowałybyście się na coś takiego?

 

Zobacz też: Kim Kardashian i North West z taką samą fryzurą! Musisz zobaczyć to przesłodkie zdjęcie!

 

My experience eating my placenta is up on my app! http://bit.ly/1Y9HUqB

Posted by Kim Kardashian West on 14 grudnia 2015

Kim Kardashian je tabletki z łożyska

 

Kim Kardashian w czarnym płaszczu

 

Celebrytka to samo robiła po swojej pierwszej ciąży

 

Kim Kardashian, North West
ons.pl

Więcej na temat Kim Kardashian
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44