Kim Kardashian i Kanye West na okładce Vogue
Newsy

Internauci śmieją się z okładki Kardashianki i Westa. Mają swoje wersje Vogue'a

A naczelna musi się tłumaczyć
Kim Kardashian i Kanye West to jedna z najpopularniejszych par w światowym show-biznesie, która ma niedługo sformalizować swój związek. Ceremonia ma się odbyć w maju, a raper szykuje już nietypowy prezent dla swojej wybranki

Zobacz: Tego jeszcze nie było! Kanye West ma nietypowy prezent dla Kim Kardashian

Jednym z ostatnich sukcesów pary było pojawienie się na okładce amerykańskiego Vogue''''a, co podzieliło branżę modową i wywołało mnóstwo kontrowersji. Sama naczelna magazynu, Anna Wintour zarzekała się, że nie zgodzi się aby Kim Kardashian pojawiła się kiedykolwiek na okładce jej pisma. Padły oskarżenia, że raper przekupił naczelną, by jednak zgodziła się na ich wspólną sesję. Szybko jednak zdementowała te plotki: 

Nieprawdą jest, że Kanye prosił mnie o okładkę w Vogue. Był to mój pomysł i moja decyzja. Moim zdaniem to czarująca i kochająca się para i taka też jest sesja z ich udziałem autorstwa Annie Leibovitz - napisała Wintour

Internauci jednak nie przyjęli tłumaczenia i postanowili przerobić okładkę na swój sposób.

Zobacz: Kardashianki otwierają kolejny sklep. Kim świeżo po botoksie

 Kim Kardashian i Kanye West w Vogue - przeróbka okładki


 Kim Kardashian i Kanye West w Vogue - przeróbka okładki

A tak wyglądał oryginał:

Kim Kardashian i Kanye West na okładce Vogue

Kim jako brzydula:

Kim Kardashian i Kanye West na okładce Vogue
Newsy
Internauci śmieją się z okładki Kardashianki i Westa. Mają swoje wersje Vogue'a
A naczelna musi się tłumaczyć

Kim Kardashian i Kanye West to jedna z najpopularniejszych par w światowym show-biznesie, która ma niedługo sformalizować swój związek. Ceremonia ma się odbyć w maju, a raper szykuje już nietypowy prezent dla swojej wybranki Zobacz:  Tego jeszcze nie było! Kanye West ma nietypowy prezent dla Kim Kardashian Jednym z ostatnich sukcesów pary było pojawienie się na okładce amerykańskiego Vogue''''a, co podzieliło branżę modową i wywołało mnóstwo kontrowersji. Sama naczelna magazynu, Anna Wintour zarzekała się, że nie zgodzi się aby Kim Kardashian pojawiła się kiedykolwiek na okładce jej pisma. Padły oskarżenia, że raper przekupił naczelną, by jednak zgodziła się na ich wspólną sesję. Szybko jednak zdementowała te plotki:  Nieprawdą jest, że Kanye prosił mnie o okładkę w Vogue . Był to mój pomysł i moja decyzja. Moim zdaniem to czarująca i kochająca się para i taka też jest sesja z ich udziałem autorstwa Annie Leibovitz - napisała Wintour Internauci jednak nie przyjęli tłumaczenia i postanowili przerobić okładkę na swój sposób. Zobacz: Kardashianki otwierają kolejny sklep. Kim świeżo po botoksie A tak wyglądał oryginał: Kim jako brzydula:

Anna Wintour tłumaczy się z okładki Vogue
ONS
Newsy
Wintour tłumaczy się z okładki "Vogue": Kim stworzyła miejsce w świetle jupiterów
Anna stanęła w obronie Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West to jedna z najgorętszych par światowego show biznesu, która już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbędzie się w maju, jednak już teraz możemy zobaczyć jak oboje wyglądają strojach ślubnych. Wspólna okładka najbardziej prestiżowego pisma o modzie, miała być jednym z prezentów dla Kim. Przypomnijmy: Kanye ma dla swojej narzeczonej nietypowy prezent Zarówno okładka jak i cała sesja spotkała się z falą krytyki napływającą ze wszystkich stron. Zaledwie kilka minut po publikacji w internecie pojawiły się przeróbki ślubnego zdjęcia narzeczonych. Najbardziej oberwało się jednak naczelnej pisma, Annie Wintour , której zarzucono, że okładka jest efektem przyjaźni jej i rapera. Wintour natychmiast odrzuciła te oskarżenia, tłumacząc się, że to był jej pomysł. Swoją decyzję uargumentowała na łamach pisma. Nie ma takiego medium, którego nie opanowali Kardashianowie i West. I jest ku temu dobry powód. Kanye jest niesamowitym artystą i kulturowym prowokatorem, zaś Kim dzięki sile swojego charakteru stworzyła dla siebie miejsce w świetle jupiterów, a to wymaga odwagi. (...) Okładka, która moim zdaniem jest urocza i wzruszająca, była wyłącznie naszym pomysłem. Mogliście przeczytać, że Kanye błagał bym umieściła jego narzeczoną na okładce. Nic takiego nie miało miejsca. Plotka może wprawdzie zwiększyć czytelnictwo, ale prawda jest taka, że to tylko plotka - tłumaczy się we wstępie do kwietniowego numeru. Wierzycie jej? Sesja Kim, Kanye i ich córki dla "Vogue":

Reakcja Anny Wintour na płaczącą North West
ONS
Newsy
Córka Kardashian zaczęła wrzeszczeć na pokazie ojca. Reakcja siędzącej obok Anny Wintour bezcenna
Zdjęcie już jest hitem internetu

Córka Kim Kardashian i Kanye Westa - North West - to najpopularniejsze dziecko w światowym show-biznesie. Dwuletnia dziewczynka często uczestniczy w pokazach mody wraz ze słynną mamą, a niedawno zaliczyła swój debiut w teledysku ojca. Przypomnijmy: Tak wzruszającego klipu Kanye jeszcze nie nagrał Dwa dni temu w Nowym Jorku odbył się pokaz nowej kolekcji Kanye Westa dla marki Adidas. Na imprezie pojawiła się cała plejada gwiazd - m.in. Beyonce czy Rihanna. Nie mogło zabraknąć również Kim i małej Nori, które siedziały obok samej Anny Wintour - naczelnej amerykańskiego "Vogue''''a". Mała w pewnym momencie zaczęła krzyczeć i płakać, wyrywając się z rąk Kim. Nie to jednak skupiło uwagę gości i mediów. Wystarczy tylko spojrzeć na bezcenna reakcję Wintour, która skrzyżowała ręce i nogi, zacisnęła usta oraz pokiwała głową w wymowny sposób. Cierpliwość ponad wszystko. Zobacz: Grammy 2015: Czułości Kim i Kanye na ściance. Raper nie mógł oderwać rąk od Kardashianki Kim i Kanye na lotnisku:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner