Kim Kardashian promuje polską modę
ONS

Kim Kardashian promuje polską modę. Tą samą markę doceniła Sara Boruc

Kim Kardashian promuje polską modę
ONS

Kim Kardashian słynie przede wszystkim ze swojej dużej pupy, zamiłowania do operacji plastycznych i ekstrawaganckich stylizacji. O niej głośno jest przez cały czas, a paparazzi śledzą jej każdy krok. Tak naprawdę, gdzie się nie pojawi wzbudza zainteresowanie. Zobacz: Kardashianka wystąpiła w popularnym serialu. Widzowie zapamiętają tylko jej tyłek

Uwagę zwraca na siebie przede wszystkim strojami, które podkreślają pewną część ciała. Często w swoich stylizacjach stawia na odważne kroje, nie raz odsłaniając za dużo ciała lub przesadnie je opinając. Kim jednak nie przejmuje się tym, co o niej mówią i konsekwentnie ubiera się w swoim stylu. Ostatnio postawiła nawet na spódnicę polskiej projektantki Magdy Butrym, której projekty nosiły też Anja Rubik i Sara Boruc. Butrym poinformowała o tym sukcesie na swoim Facebooku, zamieszczając zdjęcie Kardashian w spódnicy z frędzlami.

Co ciekawe projektantka niedawno zaczęła pracę w pojedynkę. Wcześniej pracowała dla marki Joanny Przetakiewicz, La Manii.

Jak Wam się podoba Kim?

Zobacz: Kardashianka przebiła samą siebie. A wydawało się, że więcej już nie może pokazać

Tak Kim świętowała swoje urodziny:

Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58