Beyonce najczęściej szukaną gwiazdą w sieci 2013 roku. Wygryzła Kim Kardashian
ONS

Kim Kardashian i jej imponująca kariera w mediach to nie tylko zasługa bezwstydnej autopromocji, ale też przemyślanych decyzji biznesowych. Każdy jej ruch jest bardzo dokładnie przemyślany, a do promowania własnej osoby wykorzystuje również córkę, choć nie na taką skalę, o jakiej wszyscy myśleli jeszcze przed jej narodzinami. Przypomnijmy: Kim Kardashian pokazała nowe zdjęcia córki w talk show Ellen

Jaki jest jej konkretny zawód? Modelka, projektantka, aktorka, zdarzył się jej nawet mały epizod z muzyką. Wszystko jednak i tak sprowadza się do maksymalnego eksponowania marki Kardashian, a produkty wypuszczane na rynek są tylko lepszym lub gorszym pretekstem. Teraz Kim wpadła na kolejny genialny pomysł - postanowiła napisać powieść inspirowaną życiem jej rodziny! Jak donoszą amerykańskie media, Kardashianka zamierza oczywiście skorzystać z "pomocy" profesjonalnego pisrza, a powieść ma traktować o trzech córkach, które próbują zrobić karierę w Hollywood, często pod naciskiem władczej matki. Brzmi znajomo? ;)

Jeśli mamy być szczerzy to dziwi nas, że wpadła na taki pomysł dopiero teraz. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze efekty jej literackich zmagań!

Zobacz: Kim pochwaliła się drogimi prezentami dla małej North


Kim Kardashian z córką i nianią w kawiarni:

 

Więcej na temat Kim Kardashian