Party.pl

fiszka orange Advertisement

Płyta Remo - "Przed siebie" - kiedy premiera?

Już dziś premiera płyty Remo! Kim jest człowiek, który stoi za sukcesem młodych gwiazd i sam ma dziesiątki tysięcy fanów?

Płyta Remo - "Przed siebie" - kiedy premiera?

Wiele osób zastanawia się, kim jest "Remo", odpowiadający za sukcesy "YoungStars" - nie widuje się go na ściankach, nie udziela wywiadów, nie pojawia się w śniadaniówkach, a na swoich socialach uzbierał kilkaset tysięcy fanów i obserwatorów. A już dziś premiera długo wyczekiwanej płyty Remigiusza "Remo" Łupickiego, producenta, autora tekstów, a przede wszystkim właściciela wytwórni "My Music", reprezentującej takie gwiazdy jak Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka czy Jeremi i Artur Sikorscy.

 

Zobacz: Sylwia Przybysz przyciąga na koncerty tłumy! Zobaczcie niezwykłe ZDJĘCIA z Katowic

 

Premiera płyty "Przed Siebie"!

Dziś jak pisze, to jeden z najważniejszych dni w jego życiu zawodowym - premiera płyty i teledysku do singla "Przed siebie", do której zaprosił m.in. Sylwię Przybysz, Bartka Kaszubę czy Dominikę Sozańską. Klipy z albumu biją rekordy popularności mimo, że nie są grane w radio i TV - przekroczyły już 7 milionów wyświetleń (poniżej niektóre z nich). A sama płyta w "preorderze" sprzedała się już w 2.500 nakładzie! Zobaczcie! 

 

Zobacz: Sylwia Lipka idzie w ślady Margaret! Zasiądzie w jury... Poznajcie szczegóły!

 

Klip do piosenki "Przed siebie"

Inne piosenki z płyty "Przed siebie":

 

Premiera płyty Remo -

Na płytę "Przed siebie" czekały młode gwiazdy! 

Premiera płyty Remo -

Premiera płyty Remo -

Więcej na temat Remo
Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34