East News

Kim jest partner Lary Gessler, Piotr Szeląg? Już niedługo para zostanie rodzicami!

East News

Wspaniała wiadomość dotarła od Lary Gessler! Córka cenionej polskiej restauratorki i gwiazdy TVN, Magdy Gessler, już niedługo zostanie mamą! Lara pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z widocznym już brzuszkiem. Kim jest jej partner i ojciec dziecka? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka! Magda Gessler zostanie babcią

Kim jest partner Lary Gessler, ojciec jej dziecka? 

Wygląda na to, że Lara Gessler długo ukrywała swój stan. Jednak brzuszek gwiazdy jest już naprawdę bardzo widoczny, dlatego córka Magdy Gessler w końcu podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Lara opublikowała wiosenne zdjęcie, na którym wyeksponowała swój ciążowy brzuszek.

Kim zatem jest ojciec jej dziecka? Życiowym partnerem Lary jest Piotr Szeląg, prawnik i właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Zakochani po raz pierwszy pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku. Jak wyznał w jednym z wywiadów ukochany córki Magdy Gessler, najprawdopodobniej nigdy nie oświadczy się swojej partnerce, ani nie weźmie z nią ślubu.

- Jest nieograniczona ilość możliwości i konfirmacji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw. Nie oceniam czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów - wyjawił Piotr Szeląg w rozmowie z "Twoje Imprerium"

Chociaż Piotr Szeląg nie zamierza zalegalizować swojego związku z Larą Gessler, to jednak podkreślił, że nie ma żadnych wątpliwości, że córka Magdy Gessler jest tą właściwą kobietą. Przypomnijmy, że Lara ma już za sobą rozwód. W 2019 roku, po zaledwie półtora roku związku, gwiazda zakończyła swoje małżeństwo z Pawłem Ruczem. Teraz jednak tworzy szczęśliwy związek i już wkrótce Lara powita na świecie swoje pierwsze dziecko! Serdecznie gratulujemy!

East News

Zakochani po raz pierwszy pojawili się publicznie na Balu TVN w 2019 roku

East News

Partner Lary Gessler jest prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii.

East News

Już niedługo Magda Gessler zostanie babcią! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wiosna 🦋🌿🕊😌 #wiosna #breatheinbreatheout #love #wieś #blue #spring Foto @piotr.szelag 🦦

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 

 

Więcej na temat Lara Gessler
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36