Małgorzata Rozenek i Stanisław Kostrzewski
Newsy

Wiemy kim jest ojciec Perfekcyjnej Pani Domu

Nie uwierzycie!

Każdy wie o tym, że mężem Małgorzaty Rozenek jest aktor Jacek Rozenek, z którym ma dwóch synów. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że Małgorzata Rozenek, z domu Kostrzewska, jest córką jednego z najwyżej postawionych ludzi w partii Prawo i Sprawiedliwość.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, ojciec "Perfekcyjnej Pani Domu", Stanisław Kostrzewski jest skarbnikiem PiS-u i głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego. Mimo piastowania wysokiego stanowiska, skutecznie unika mediów oraz rozgłosu i dlatego pozostał w cieniu głównych twarzy partii.

Choć możliwe, że tata Małgorzaty wymarzył sobie inną przyszłość dla córki (Rozenek ukończyła prawo), to chyba może być z niej dumny. W końcu Małgorzata jest wzorem dla tysięcy kobiet w Polsce. Pytanie tylko czy członek PiS'u zgadza się z córką w kwestii, że "in vitro jest etyczne"?

Zobacz: Kopciuszek TVN-u, czyli spektakularna metamorfoza Małgorzaty Rozenek

Stanisław Kostrzewski


Małgorzata Rozenek na okładce Wprost
Newsy
Szok! Rozenek na okładce "Wprost" wychwala Jarosława Kaczyńskiego
Perfekcyjna pierwszy raz o polityce

Przyzwyczailiśmy się już, że Małgorzata Rozenek pojawia się regularnie na okładkach kolorowych magazynów. Zazwyczaj jednak ich tematyka to życie gwiazd lub poradniki dotyczące prowadzenia domu. Najnowsza okładka "Perfekcyjnej Pani Domu" zaskakuje. Przypomnijmy: Małgorzata Rozenek królową okładek w 2013 Rozenek pojawia się bowiem na okładce najnowszego wydania tygodnika "WPROST", które reklamuje jej wywiad jako pierwszy w jej karierze dotyczący polityki. Co więcej, już na okładce gwiazda zachwyca się... Jarosławem Kaczyńskim , prezesem Prawa i Sprawiedliwości.  Czy to rzeczywiście powinno zaskakiwać? Ponad roku temu informowaliśmy na naszych łamach, że ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski jest skarbnikiem PiS-u i głównym doradcą gospodarczym Jarosława Kaczyńskiego (zobacz: Wiemy kim jest ojciec Perfekcyjnej Pani Domu ) . Mimo piastowania wysokiego stanowiska, skutecznie unika mediów oraz rozgłosu i dlatego pozostał w cieniu głównych twarzy partii. W tym świetle taka okładka jego córki nikogo nie dziwi. Tak Małgorzata Rozenek prezentuje się na okładce "Wprost". Powinna mieszać się w politykę? Zobacz: Rozenek i Majdan nie są już razem? Małgorzata Rozenek na premierze swojej pierwszej książki:

Sylwester Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Jak sylwestra spędzi Małgorzata Rozenek?
To już we wtorek

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, iż nie zobaczymy w wiosennej ramówce TVN Małgorzaty Rozenek i jej programu "Perfekcyjna Pani Domu". Show ma wrócić najwcześniej jesienią, a sama Małgorzata będzie miała teraz więcej czasu dla swoich dzieci. W stacji zaś trwają gorączkowe poszukiwania kogoś, kto ją chwilowo zastąpi. Przypomnijmy: TVN znalazł następczynię Rozenek. Kto nią będzie? Przerwa od "Perfekcyjnej Pani Domu" pozwoli też Rozenek odetchnąć i wyjść na chwilę z roli doskonałej organizatorki domowego życia. Czy Małgorzata już teraz pozwoli sobie na więcej luzu? Obecnie gwiazda spędza fantastyczny czas z rodziną i nie zaplanowała nawet, jak spędzi sylwestra. Jak donosi "Życie na Gorąco", Rozenek wyznaje, że w jej domu noworoczna impreza nie jest specjalnie celebrowana. U mnie w domu sylwester jest przedłużeniem Wigilii. Bardzo nie lubię takiego poczucia przymusu dobrej zabawy. Dużo lepiej wychodzą mi spontaniczne imprezy od tych przesadnie zaplanowanych - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Życiem na Gorąco". Chcielibyście trafić na spontanicznego sylwestra do Małgorzaty Rozenek? Zobacz: Jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Rozenek Świąteczne zakupy Małgorzaty Rozenek z dziećmi:

Małgorzata Rozenek
Instagram
Newsy
Ciężarna Małgorzata Rozenek ostro o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej! Pokazuje środkowy palec! "Trzeba głośno powiedzieć nie"
Małgorzata Rozenek ostro zareagowała na informację o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Gwiazda opublikowała mocny wpis i dodała zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie planowanego przez rząd zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Gwiazda skrytykowała budzący kontrowersje wśród polskiej społeczności pomysł ustawy, na swoim Instagramie. Swój wpis opatrzyła także wymowną fotografią, na której pokazuje środkowy palec. Zobaczcie mocny komentarz Małgorzaty Rozenek w tej sprawie.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek rodzi za dwa miesiące! Boi się koronawirusa? "Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę..." Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej Małgorzata Rozenek zamieściła obszerny wpis, w którym wyraziła swoje zdanie na temat projektu ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS.  W tym trudnym czasie kwarantanny, w czasie gdy wszyscy z pokorą staramy się wypełnić, niełatwe rządowe zarządzenia. W czasie kiedy próbujemy żyć pogodnie w pandemicznym czasach, a codziennie jesteśmy świadkami łamania przez władzę, nałożonych przez władze obostrzeń. Zostajemy jeszcze zmuszeni do stawania po stronie praw kobiet, tak jakbyśmy mieli za mało kłopotów, zmartwień i trosk, ale trzeba to zrobić. Trzeba głośno powiedzieć NIE❗️ - zaczęła swój wpis Małgorzata Rozenek.  W dalszej części postu gwiazda ubolewa nad tym, że Sejm będzie zajmował się tą sprawą, która budzi tak wiele kontrowersji wśród polskiego społeczeństwa w czasach epidemii koronawirusa.  jutro Sejm ma się zająć projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji (również w przypadku ciąży będącej wynikiem gwałtu, ciężkich uniemożliwiających życie wad wrodzonych płodu czy ciąży zagrażającej życiu matki?) projekt ustawy autorstwa Kai Godek i ORDO IURIS ma być czytany i głosowany w czasach w których rządzący powinni zajmować się upadającymi firmami,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner